Останні події

У Тернополі з’явився корвет «Тернопіль» та прапор Військово-Морських Сил України

06 липня у тернопільському Гідропарку активісти молодіжного крила Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» разом із художниками мистецького проекту «Jast Art» намалювали корвет «Тернопіль» та прапор Військово-Морських Сил України. Акція відбулась в рамках всеукраїнського проекту «Українська молодь - українському флоту», мета якого підтримати український флот.

"Ми хочемо звернутися до Президента України з проханням День Флоту України відзначати не в останню неділю липня, а в першу,- зауважив організатор акції у Тернополі, координатор молодіжного крила Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Андрій Копачівський.-  Адже у 2011 році своїм указом Віктор Янукович переніс святкування Дня флоту України на останню неділю липня, сумістивши його в часі зі святкуванням Дня Війського-Морського Флоту Російської Федерації".

Нагадаємо, з 06 липня по всіх містах-побратимах українських кораблів активісти молодіжного крила «УДАРу» малюватимуть прапори Військово-Морських Сил.

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу.

  7 Липня 2014 +Коментар | подобається