Останні події

Ігор Побер: Україна має вжити жорстких заходів у відповідь на продовження затримань українських громадян

«Затриманих російських громадян потрібно або утримувати під вартою і судити, або обмінювати на захоплених російськими спецслужбами українців», - переконаний народний депутат України від фракції «УДАР Віталія Кличка», член Комітету з питань національної безпеки та оборони України  Ігор Побер.

Ударівець стверджує, в умовах, коли у Слідчому комітеті Росії демонстративно і цинічно заявляють, що захоплені російськими диверсантами українські військові не будуть звільнені та стануть жертвами російської пародії на правосуддя, є неприпустимою практика звільнення та подальшої депортації в Росію тих громадян федерації, котрих затримали на території України за співпрацю із терористичними організаціями «ДНР» та «ЛНР».

 «Не можна допускати, щоб особи, які підозрюються за дії диверсійно-терористичного характеру звільнялися із подальшою депортацією до Російської федерації в умовах, коли спецслужби окупанта вчиняють судилища над українськими громадянами», - продовжив Ігор Побер.

 Народний депутат також зазначив, що на наступному пленарному засіданні Верховної Ради України фракція «УДАР» ініціюватиме ухвалення ноти до світових лідерів та очільників міжнародних організацій із вимогою вплинути на російську сторону, яка тримає в полоні українську льотчицю, та сприяти її звільненню.

«Надія Савченко – уособлення патріотизму та незламності духу, - підкреслив Ігор Побер. – Допоки в Україні будуть такі люди, як відчайдушна льотчиця - нас не здолати, але за своїх героїв ми повинні боротися. Тому у війні, яку розпочала Росія, Україна має вжити якнайжорсткіших заходів у відповідь на продовження затримань своїх громадян».

 Ольга Вербило, прес-служба УДАРу.

  16 Липня 2014 +Коментар | подобається