Останні події

Тернопільські ударівці передали речі та продукти солдатам в зоні АТО

Сьогодні, 22 липня, активісти Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» передали речі та продукти солдатам, що знаходяться в зоні АТО. Гуманітарну допомогу ударівці збирали упродовж минулого тижня.

«Нам вдалося зібрати велику кількість продуктів харчування, засобів гігієни та  білизни. Все це буде розвезено по «гарячих точках» та доставлено безпосередньо у руки солдатам, - зауважив координатор молодіжного крила Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Андрій Копачівський. – Тернопільська обласна організація партії «УДАР» і надалі буде підтримувати військовослужбовців, тож збір речей триватиме й надалі».

«Дякуємо усім небайдужим тернополянам та підприємцям, котрі відгукнулися та долучилися до збору речей для  наших солдатів», - наголосив заступник голови Тернопільської міської організації партії «УДАР» Андрій Цибульський.

Нагадаємо, речі та харчі просимо приносити за адресою б-р Шевченка,23, оф.33 (Тернопільська міська організація партії «УДАР»), або телефонувати за номерами (098) 63-100-69 та (097) 45-45-050 (Андрій).

 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу. 

  22 Липня 2014 +Коментар | подобається