Останні події

Ігор Побер провів прийом громадян у Тернополі

Особистий прийом громадян провів народний депутат України від партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Побер 06 серпня у Тернополі. Із проханням посприяти у вирішенні проблем на зустріч із ударівцем прийшло кількадесят громадян.

Питання, із якими звернулися мешканці області,  різного характеру. Вони стосувалися  поділу межі, незаконного будівництва, проблем із розмитненням автотранспортних засобів, проблеми перевезення мешканців міста у громадському транспорті. Просили допомоги й у сприянні обстеження та лікування та приватизації житла.

Зокрема, до Ігоря Миколайовича звернулися мешканці двох гуртожитків із проханням допомогти приватизувати власні помешкання. Будівлі, що знаходяться на вулиці Збаразькій та є власністю Міністерства внутрішніх справ України,  за словами жителів,  перебувають у занедбаному стані та потребують капітального ремонту. А розміщена в підвалі застаріла котельня несе загрозу для мешканців будинку. У зв’язку  із тим, що помешкання неприватизоване вкладати кошти у капітальний ремонт жителі не хочуть.

Зважаючи на дану ситуацію, Ігор Побер направить звернення у Кабінет Міністрів та до Тернопільської міської ради щодо передачі гуртожитків у комунальну власність міста Тернополя для подальшої їх приватизації мешканцями.  

 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу.

  6 Серпня 2014 +Коментар | подобається