Останні події

Ударівці Борщова закликають здати кров для бійців у зоні АТО

З ініціативи голови Борщівської районної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Віталія Пентюка у районі стартувала акція добровільної здачі крові для нагальної потреби військових, що знаходяться в зоні АТО.

 «Майже щодень в міста України привозять по кілька загиблих бійців із зони АТО, ще тисячі тих, хто стоїть на захисті –поранені та потребують допомоги, - підкреслив голова Борщівської районної організації партії «УДАР» Віталій Пентюк. -  Залишитись осторонь людської біди, маючи змогу допомогти врятувати життя, в сьогоднішньому часі –неприпустимо. Тому ми вирішили організувати акцію добровільної здачі крові для поранених бійців із зони АТО, першими учасниками якої і стали».

 За словами начальника відділу охорони здоров’я Борщівської райдержадміністрації Ігоря Мамчура, лише за два дні в рамках акції 9 людей здали кров. 

 «Уся кров буде транспортована у військові госпіталі зони АТО, - розповів Ігор Мамчур. – Наразі найбільше бійців із Тернопільщини отримують медичну допомогу у Дніпропетровському військовому госпіталі, куди і направлять більшу частину крові».

До слова, забір крові відбувається в щопонеділка та щовівторка з 9.00 до 12.00 у відділі переливання крові Борщівської центральної районної лікарні. 

  20 Серпня 2014 +Коментар | подобається