Останні події

Ігор Побер: Коли держава в стані війни, допомагати тим, хто стоїть на її захисті – обов’язок кожного!

Бронежилети 6 класу для працівників Управління Служби безпеки України в Тернопільській області, що воюватимуть в зоні АТО, передав народний депутат України від партії «УДАР  Віталія Кличка» Ігор Побер та заступник голови громадської організації «Автомайдан» у Тернополі Роман Саган.

«Ні для кого не є секретом, що забезпечення військовою амуніцією як українських військовослужбовців, так і працівників СБУ, котрих відправляють в зону АТО, недостатнє, - зауважив Роман Саган. – За умов, коли країна знаходиться на межі повного банкрутства і державної підтримки замало для того, щоби «одягнути» все військо у броню, «рятівним колом» стають кошти благодійників та меценатів».

За словами автомайданівця, більшість амуніції перевозять із Європи, оскільки в Україні закупити бронежилети, які були б ефективними, зручними для використання та «по кишені» - дуже складно. 

«Втім навіть при наявності коштів, залишається проблема швидкого транспортування амуніції, оскільки через кордон можна перевозити лише, до прикладу, один бронежилет, - продовжив Роман Саган. 

- Тому за допомогою ми звернулися до Ігоря Побера, котрий не лише посприяв у перевезенні всіх бронежилетів із Європи, а й долучився фінансово до їх придбання. 

 «Коли держава знаходиться в стані війни, допомагати тим, хто стоїть, на захисті українського суверенітету – обов’язок кожного свідомого громадянина, - підкреслив член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Ігор Побер. – І тут потрібно залучати всі свої можливості, ресурси й навіть депутатські повноваження, бо кожна хвилина може стати вирішальною. Втім є багато речей, про які публічно говорити не варто, адже кожне необдумане слово, що стосується військових дій на Сході, може коштувати комусь життя».

Ігор Миколайович також зазначив, що партія «УДАР» і надалі допомагатиме українським військовослужбовцям та добровольцям, котрі воюють в зоні АТО. 

Начальник СБУ у Тернопільській області Іван Юлик, у свою чергу, висловив щиру подяку за бронежилети та сподівання на подальшу співпрацю Ігорю Поберу та ГО «Автомайдан».


 

 

  26 Серпня 2014 +Коментар | подобається