Останні події

Віталій Максимов: Скоро політика Путіна набридне і росіянам

За розмальовану в жовто-блакитний колір зірку та вивішаний український стяг на шпилі висотки в Москві російським «вандалам» грозить до семи років позбавлення волі, при тому, що у скоєному зізнався український руфер Григорій "Мустанг".

«Все ж Росія нарешті піднімається! Більшість мешканців РФ розуміють, що витворяє Путін. Їм буде складно, бо вони залякані ще зі сталінських часів. Замість НКВС прийшло ФСБ. Але терпець і їм увірветься. Війна, яку веде в Україні Путін, – це початок його кінця. Шкода, але Путін так і не зрозумів, що українці – не той народ, який миритиметься із шовіністською політикою схибленого загарбника. Втім невдовзі і росіянам він набридне», - прокоментував подію активіст партії «УДАР», генерал-лейтенант міліції у відставці Віталій Максимов.

За його словами, путінські бізнесмени теж хочуть спокою. Ціна на нафту уже досягла критичної позначки – 96 доларів США за барель, при тому, що бюджет Росії розрахований на ціну 114 доларів за барель. Якщо вартість нафти знизиться до 80 доларів, а ще зважаючи на застосовані санкції, – економіці Росії настане кінець.   

«Росіяни бачать, що Україна хоронить своїх солдатів як героїв, бо українці гинуть за свою державу, за свою землю і своїх людей, - продовжив Віталій Максимов. -  А російських бойовиків ховають таємно і не зрозуміло де. Я впевнений, скоро і нашим північним сусідам увірветься терпець. Дуже скоро…»

 

 

  26 Серпня 2014 +Коментар | подобається