Останні події

Активісти Тернопільського «УДАРу» написали звернення до лідера партії

25 серпня відбулася чергова нарада керівників районних та активу Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка», на якій підбили підсумки діяльності,  обговорили підготовку до виборів до Верховної Ради України,   а також надіслали звернення до лідера Партії Віталія Кличка та голови Центрального Виконавчого комітету Віталія Ковальчука.

«Ми, активісти Тернопільської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» інформуємо Вас про ситуацію, що склалася за останній період на Тернопільщині. Наша політична сила завжди сповідувала демократичні європейські принципи та цінності. Поодинокі негативні дії окремих членів партії «УДАР Віталія Кличка» є їхньою особистою точкою зору і ніяк не відображають думку всієї обласної організації. Тому в умовах складної економічної та політичної ситуації, в час, коли на території нашої країни проводиться масштабна антитерористична операція, такі дії вважаємо деструктивними, та такими, які будуть використані нашими політичними опонентами.

Наголошуємо, що Тернопільська обласна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» є цілісною та монолітною і подібні дії ніяким чином не вплинуть на подальшу діяльність нашої структури.

Ми підтримуємо позицію  Партії на чолі з її Лідером Віталієм Кличком  та діючого голови Тернопільської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Ігоря Побера.

Ми готові до проведення виборів до Верховної Ради України та проведемо їх на високому рівні.

Ми віримо в майбутнє нашої політичної структури та готові надалі втілювати в життя Програму Партії».

  26 Серпня 2014 +Коментар | подобається