Останні події

Неоімперська політика РФ призвела до національної катастрофи… самих росіян

«Діяльність України, спрямована на захист суверенітету держави, є однією з основних гарантій дотримання національних прав росіян в Україні. Бо саме агресивна неоімперська політика РФ за останні 25 років призвела до національної катастрофи росіян у багатьох регіонах пострадянського простору», - вважає голова Чортківської міської організації партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Петричка.

  За його словами, війни в Абхазії,  Чечні та інших республіках Північного Кавказу закінчувалися національною катастрофою для самих же росіян. Так, після першої чеченської війни в Чечні залишилося лише 3,7% росіян, а в 2010 році чисельність росіян у Чечні зменшилась до 1,9%.

 «У 1989 році у Грузії (включно з Абхазією) налічувалося  341 тис. росіян (не враховуючи кількох десятків тисяч російськомовних), - продовжив ударівець. -  Тепер після інспірованих РФ воєн в Грузії росіян залишилося близько 40 тисяч, в Абхазії – близько 20 тисяч. Кожна війна, яку розв’язує Росія після 1991 року, призводила до вбивств і масового переселення цілих етномасивів самих же росіян».

Олександр Петричка переконаний, ця тенденція спостерігається і сьогодні на Донбасі. Внаслідок масованих обстрілів проросійськими сепаратистами та російськими військами міст і селищ Донецької і Луганської областей значна частина росіян і російськомовних гине або стає біженцями.

 «Партія «УДАР» завжди відстоювала і буде відстоювати вільний розвиток всіх національностей в Україні. Національне розмаїття і культура співжиття багатьох національностей – один із здобутків України. Саме тому ми маємо зробити все, щоб російський імперіалізм був розбитий. Українські росіяни, як і українці,  не мають розплачуватись своїм  життям за хворобливі амбіції кремлівської верхівки», - констатував Олесандр Петричка.


  27 Серпня 2014 +Коментар | подобається