Останні події

Ігор Побер зустрівся з першим секретарем Посольства Франції в Україні

Підготовку до дострокових парламентських виборів, позицію партії «УДАР» щодо подій на сході України та  візію Європи щодо ситуації в державі  обговорили народний депутат України від партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Побер та перший секретар Посольства Франції в Україні Жюлі Фор під час зустрічі, що 29 серпня відбулася у Тернополі.

Найперше дипломат поцікавилася тим, чи не вплине на якість проведення виборів до ВР той факт, що участь у них не братимуть мешканці АР Крим та окупованих територій.

«Незважаючи на те, що новий склад парламенту не буде кількісно повноцінним, оскільки в ньому не буде представників мажоритарних округів з окупованих територій, однак я переконаний, це ніяк не вплине на ефективність роботи парламенту», - констатував Ігор Побер.    

 За його словами, хоча вибори до Верховної Ради не змінять подій, що відбуваються на сході держави, втім їх проведення зараз вкрай необхідне для України.

«Саме перевибори допоможуть очистити Верховну Раду від тих її представників, котрі несуть відповідальність за вбивства на Майдані, прийняття законів 16 січня, мають причетність до терористів та сформувати такий орган законодавчої влади, який дійсно відображатиме інтереси українців та буде дієвим», - продовжив ударівець.

Ігор Побер також зазначив, що у новообраній Верховній Раді передовсім планує сприяти переведенню аграрного сектора Тернопільщини  із режиму «виживання» на дотаційний.

Народний депутат, у свою чергу, поцікавився станом подальшого виконання контракту щодо продажу Францією Росії військових суден, підписаного країнами у 2011 році.  

«Наразі ми не можемо заморозити контракт, оскільки це нестиме значні фінансові втрати для Франції, - відповіла Жюлі Фор. – Однак якщо Європа прийме рішення зупинити дію контрактів, що передбачають продаж зброї РФ, Франція підтримає його».

 

До слова, Жюлі Фор, котра зараз перебуває з робочим візитом на Тернопільщині,  займається  питаннями внутрішньої політики в Україні.   

  29 Серпня 2014 +Коментар | подобається