Останні події

Ігор Побер: Чому в Україні не варто вводити військовий стан

  Введення військового стану позбавить Україну фінансової підтримки міжнародних фінансових структур, призупинить виборчу кампанію і найгірше – дасть Путіну «зелене світло» для оголошення війни в Україні», - переконаний народний депутат України від партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Побер.

«Гучні заяви деяких політиків про необхідність термінового введення військового стану в Україні – результат необдуманого самопіару, -  наголосив член комітету Верховної Ради Україні з питань національної безпеки та оборони. – Перш ніж висловлювати подібні думки, потрібно усвідомити, що легітимізація агресії дасть привід Путіну для оголошення війни, оскільки у Кремлі казатимуть, що саме Україна оголосила війну Росії».

За словами ударівця, у випадку відкритої війни 160-тисячним Збройним Силам України доведеться боротися  з мільйонною армією Росії. Також відкрита форма війни загрожує авіаударами по військових об’єктах.

«Разом з тим у Верховній Раді залишається дуже високий потенціал реваншу, - продовжив Ігор Побер. – А введення військового стану, що призупинить виборчу кампанію,призведе до  відсутності в державі ефективного проукраїнського законодавчого органу. Це дозволить Росії створити на окупованих територіях свій так званий «повстанський» уряд. Цього допустити не можна».

 

 

  1 Вересня 2014 +Коментар | подобається