Останні події

Суверенітет України не може бути предметом переговорів із терористами та російськими диверсантами

«Спроби Москви використати своїх маріонеток, щоб заманити Україну в нову «в’язницю народів», яку за лекалами сталінського СРСР намагається збудувати Владімір Путін, безперспективні. Україна не сприймає спроб нав’язування їй цивілізаційного, чи геополітичного вибору в обмін на ефемерні обіцянки нормалізації на Донбасі», - вважає активіст Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Віталій Максимов.

За його словами, Україна не торгує своїми територіями і вони не можуть бути розмінною монетою, але тим більше не може бути предметом компромісу обмеження українського суверенітету у визначенні зовнішньої або внутрішньої політики.

«Ми самі наведемо лад у своєму домі. Не існує ніякої «російсько-української цивілізації», - наголосив Віталій Вікторович. - Це плід хворої фантазії тих, хто прагне імперського реваншу та встановлення панування Росії над сусідніми народами. Україна є частиною європейської цивілізації, наша держава зробила чіткий цивілізаційний вибір і він обговоренню не підлягає. А Росія нехай самостійно визначається, хоче вона належати до однієї з Україною європейської цивілізації демократичних вільних націй, чи ні?»

Віталій Максимов переконаний, єдиний спосіб нормалізувати ситуацію на Сході України – це припинення бойових дій, звільнення наших територій від терористів та російських диверсантів. Права місцевого населення Донбасу будуть застережені відповідно до європейської демократичної моделі децентралізації.

Джерело: Особистий сайт Віталія Максимова

  4 Вересня 2014 +Коментар | подобається