Останні події

Ігор Побер: Створення Національного антикорупційного бюро стане першим дієвим кроком до подолання корупції

«Створення Національного антикорупційного бюро стане першим дієвим кроком до подолання корупції в Україні» , - переконаний народний депутат від партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Побер. 

Тому, за його словами, важливо, щоби Верховна Рада підтримала законопроект про створення Національного антикорупційного бюро, розроблений головою Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією, депутатом від «УДАРу» Віктором Чумаком.

«Передбачається, що Національне антикорупційне бюро матиме у своєму штаті 700 працівників. З них 500 співробітників будуть цивільними, а 200 – правоохоронці, - розповів Ігор Побер. -  Голова НАБу призначатиметься президентом на 7-річний термін без права переобрання на наступний термін.  Дана структура займатиметься виключно корупційними злочинами високопосадовців: чиновників 1 та 2 категорії, суддів, прокурорів, високопосадовців силових структур, президента, прем`єр-міністра, а також депутатів від обласних та Верховної рад».

Ударівець зазначив, що  заробітна плата співробітників НАБу буде значно вищою, ніж у працівників інших силових структур. Законопроект також передбачає ретельний добір кадрів у бюро.  Відтак до роботи  будуть  залучатися молоді, не заплямовані корупцією, люди. Кожен претендент у НАБ пройде тест на поліграфі.  

Нагадаємо, 08 вересня у Києві презентували законопроект про створення Національного антикорупційного бюро, який буде внесений Президентом України до ВР  як невідкладний. 

  9 Вересня 2014 +Коментар | подобається