Останні події

Ігор Побер: Російських катів повинен судити Гаазький трибунал!

«Партія «УДАР Віталія Кличка» робитиме все для того, щоби російські бойовики, котрі знущаються та катують українських військових, понесли відповідальність за свої вчинки.  Злочинців має судити Гаазький трибунал!» – заявив  народний депутат України від «УДАРу» Ігор Побер.

 За його словами, жахливі знахідки по-звірячому закатованих і вбитих українських вояків свідчать лише про одне – наші силовики мають справу не з «ополченцями» чи так званими «захисниками Донбасу», а зі справжніми злочинцями.

«Часто бойовики перевдягаються та видають себе за представників сил АТО, щоб перекласти провину за свої злодіяння на українських військових, - продовжив член Комітету Верховної Ради України з питань національної базпеки та оборони. -   До речі, це типова практика радянських спецслужб, спадкоємцями яких вважають себе сепаратисти та їх російські верховоди».

Ігор Побер також зазначив, що розгорнутий бойовиками терор підпадає під категорію злочинів проти людства (вбивства, викрадення, тортури, переслідування за політичними та мовними ознаками, інші нелюдські діяння)та військових злочинів (умисні напади на цивільне населення та об’єкти, цілеспрямовані обстріли житлових кварталів, взяття заручників, незаконне позбавлення волі, тощо). Тому  відповідальність ці нелюди мають нести  згідно з українським законодавством та міжнародним правом.

 

  Нагадаємо, нещодавно біля Іловайська, що на Донеччині, було знайдено 9 понівечених тіл українських силовиків. Всіх вбили пострілом у голову, одному з них відтяли голову,  у решти - відрізані якісь частини тіла.  

  10 Вересня 2014 +Коментар | подобається