Останні події

Тернопільську обласну організацію Партії «УДАР» очолив Ігор Побер

Головою Тернопільської обласної  організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" став народний депутат України, член депутатської групи "УДАР" Ігор Побер. Відповідне рішення було ухвалено 13 грудня під час конференції Тернопільської обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка".

Під час спілкування з журналістами новообраний очільник Тернопільського «УДАРу» відзначив, що наразі для організації пріоритетним завданням є підготовка до наступних місцевих виборів.  «Зараз ми маємо нового президента, демократичну більшість у Верховній Раді та нове столичне керівництво, однак деякі місцеві ради, що були сформовані за часів Януковича, і досі складаються з представників Партії регіонів та комуністів. Тому задля повного «перезавантаження» влади мають відбутися місцеві вибори, до яких «УДАР» готовий», - наголосив Ігор Побер.

За його словами, впродовж чотирьох років своєї діяльності «ударівці» завжди тримали європейський демократичний курс, реалізували чимало соціальних та молодіжних проектів, були активними борцями з «кнопкодавством» у Верховній Раді,  учасниками Революції Гідності та наразі долучаються до волонтерської допомоги  українській армії та добровольцям у зоні проведення АТО.

В свою чергу, заступник голови центрального виконавчого комітету «УДАРу» Олексій Рябикін зазначив, що партія братиме участь у майбутніх виборах до місцевих органів влади самостійно. «Протягом минулого року ми поступались власними політичними амбіціями. Адже розуміли, що країні, перш за все, потрібна єдність. Натомість, зараз, ми вважаємо, настав час активізувати діяльність «УДАРу» як самостійної політичної сили», - повідомив Олексій Рябикін.

Він підкреслив, що «УДАР» буде проводити відкритий відбір кандидатів на місцеві вибори. Партія вестиме абсолютно прозору політику щодо кандидатів, яка базуватиметься на принципах конкурентності та відкритості. «Одна з основних цілей «УДАРу» – це створення соціальних ліфтів для молодих, освічених, амбітних лідерів. Необхідно якісно змінити українську політичну еліту, привівши до влади в усіх областях нових політичних лідерів», - наголосив Олексій Рябикін.

 

На конференції Тернопільської обласної організації було обрано заступника голови обласної організації «УДАРу». Ним став Микола Люшняк. Також був обраний новий склад Ради обласної партійної організації та  Ревізійна комісія. 

  13 Грудня 2014 +Коментар | подобається