Останні події

"Ударівці" передали гостинці від Миколая вихованцям центру соціально-психологічної реабілітації

Очікувані подарунки від святого Миколая отримали  сьогодні, 19 грудня, вихованці центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що  у Тернополі.  Мрії 20 діток здійснилися  завдяки сприянню народного депутата України, голови Тернопільської обласної організації партії "УДАР Віталія Кличка" Ігоря Побера та заступника голови Тернопільської міської організації партії "УДАР Віталія Кличка", члена Ради Тернопільської обласної організації "УДАРу" Юрія Смакоуза, котрі особисто вручили презенти малечі.

«Напередодні свята  ми з Юрієм побачили сюжет на місцевому телеканалі,  у якому всіх небажаючих закликали здійснити мрії вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації, про які вони писали в листах до Миколая, - розповів Ігор Побер. – Ми розуміли, що оскільки в закладі виховуються діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, бажаних подарунків вони можуть не отримати. Тож вирішили, що дітей не можна позбавляти свята, відтак кожен отримав те, що хотів».

8-річна Віка отримала планшет і ляльку. Для неї – це перші подарунки від Миколая, адже у Донецьку,звідки вона приїхала до Тернополя разом з батьками та братиком, презентів від Святого не отримувала.  

«Через події на Сході, сімя дівчинки переселилася до Тернополя, однак і тут за нею доглядають працівники нашого закладу. Батько не навідується, а мати – час від часу та не завжди твереза, - розповів директор центру соціально-психологічної реабілітації дітей Володимир Завіша. – Тож не дивно, що працівникам Центру довелось пояснювати дівчинці, хто такий Миколай».

 

Також Володимир Завіша подякував меценатам  за недешеві подарунки. 

  19 Грудня 2014 +Коментар | подобається