Останні події

«Ударівці» вручили подарунки від Миколая 75 дітям соціально незахищених категорій

Подарунки від Миколая отримали 35 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників, у прийомних сім’ях та 40 дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Презенти маленьким мешканцям Монастирищини вручили заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Микола Люшняк, голова Монастириської районної організації «УДАРу» Ігор Феціца та начальник служби у справах дітей Монастириської районної державної адміністрації Любов  Соболик.

«Наразі ми займаємося допомогою постраждалим внаслідок бойових дій в зоні АТО військовим та підтримкою солдатів, що на передовій, однак на Миколая  подбали й про дітей, - наголосив Микола Люшняк. - Турбота про дітей–сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на мою думку, обов’язок кожного  свідомого громадянина».

Також «ударівці» відвідали геріатричний центр в с. Устя – Зелене Монастириського району, де  привітали мешканців закладу з прийдешніми святами та з нагоди свята Миколая вручили солодкі подарунки.

 

 

  24 Грудня 2014 +Коментар | подобається