Останні події

Юрій Смакоуз привітав із новорічним та Різдвяними святами школярів із Комарівки та Будків на Кременеччині

Із новорічними та Різдвяними святами школярів сіл Комарівка та Будки, що на Кременеччині, привітав заступник голови Тернопільської міської організації партії "УДАР Віталія Кличка", член Ради Тернопільської обласної організації «УДАРу» Юрій Смакоуз. Окрім солодких подарунків з нагоди свят політик передав дітям вітання  від лідера «УДАРу» Віталія Кличка.

«Для мене вдвічі приємніше вітати дітей з Будок та Комарівки, - зазначив Юрій Смакоуз. – Адже саме у цьому краї зростав мій батько Георгій Микитович. На жаль, з цими селами мою родину пов’язує і трагічна сторінка. У далекому 1941-ому році рідного брата мого батька Леоніда, який працював шкільним вчителем, закатували енкаведисти. Його ще досі пам’ятають місцеві старожили, як відданого своїй справі справжнього патріота, який перед страхом смерті не зрадив Україну».

 

Традиційним у школі села Будки є лінійка-реквієм пам’яті Леоніда Смакоуза. На фасаді навчального закладу вже встановили меморіальну дошку. Тут складають вірші та навіть пісні про свого закатованого вчителя. Також у Будківській школі створено козацьку дружину пам’яті Леоніда Смакоуза. Учнівські класи змагаються за право носити ім’я загиблого Героя.

  29 Грудня 2014 +Коментар | подобається