Останні події

Микола Люшняк доукомплектував бойові машини акумуляторами

Два акумулятори до бойових машин для потреб 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади придбав народний депутат України, заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Микола Люшняк.

Про допомогу його попросили волонтери громадської  організації «Теребовлянська вежа». Їхнє волонтерське формування утворилось відразу після Майдану. Нині основне завдання «Теребовлянської вежі» - допомога бійцям АТО. Про потреби 128-ої окремої гірсько-піхотної бригади активісти знають найбільше, адже там перебуває шість теребовлянських вояків. Саме вони попросили про акумулятори до броньовиків.

«До наших волонтерів зателефонували вояки та попросили разом із гуманітарною допомогою передати два акумулятори до бойових машин. Часу було обмаль, ми навіть не сподівались, що встигнемо так швидко знайти гроші бодай на один пристрій. Проте на допомогу відразу відгукнувся Микола Люшняк», - розповідає сільський голова Струсова Теребовлянського району Роман Бойко.

Депутат допомагає багатьом волонтерським організаціям. Лише спільно з «Теребовлянською вежею» він доправив більше 40 комплектів зимового одягу, 12 пар берців, 22 одиниці термобілизни. Також Микола Люшняк завжди власним коштом заправляє автівки, які везуть допомогу на передову.

 

«Дієвий транспорт – чи не найважливіша річ в зоні АТО, - зауважив Микола Люшняк. - Зрозуміло, що лагодити техніку там немає часу й можливості. Тому про таке мають турбуватись люди, чиї життя захищають українські військові та добровольці, стаючи живим щитом задля нашої безпеки». 

  29 Грудня 2014 +Коментар | подобається