Останні події

Ігор Побер: Сьогодні ми як ніколи усвідомлюємо ціну соборності

День Соборності України відзначили сьогодні на Тернопіллі. Традиційно на мості через річку Збруч відбулася хода та єднання представників Тернопільської і Хмельницької областей. Участь у дійстві взяв голова Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка», народний депутат України Ігор Побер та активісти Підволочиської районої організації «УДАРу».

«Цьогоріч всі ми як ніколи усвідомлюємо ціну соборності нашої держави, адже сьогодні вона під загрозою, - наголосив Ігор Побер. – І якщо ще кілька років тому ми єдналися зі східними областями у цей день символічно, то сьогодні ми як ніколи єдині – у спільному прагненні зберегти Україну».

«Ударівець» також підкреслив, що в цей складний час ми повинні об’єднатися під єдиним прапором України та відкинути свої політичні амбіції.

«Зараз головне – не втратити державу, зібратися з силами та здобути перемогу, - продовжив голова Підволочиської районної організації «УДАРу» Олександр Макогнюк. – Я переконаний, у нас є все для того, щоби перемога була на нашому боці: ми сильні, наполегливі та любимо свою країну».

Молебень за загиблими під час Майдану та АТО Героями Тернопільської та Хмельницької областей відслужили представники духовенства. Також присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих Героїв Небесної Сотні та АТО.

 

  22 Січня 2015 +Коментар | подобається