Останні події

Ігор Побер провів прийом громадян у Тернополі

Особистий прийом громадян провів народний депутат України, член депутатської групи «УДАР» Ігор Побер 20 лютого у Тернополі. З проханням посприяти у вирішенні проблем на зустріч із ударівцем прийшло кількадесят громадян.
Питання, із якими звернулися мешканці області, були різного характеру. Вони стосувалися соціальних виплат, поділу межі, незаконного будівництва, привласнення територій.
Зокрема, до Ігоря Миколайовича звернулися мешканці будинку по вул. Текстильній, 2 з проханням завадити незаконному будівництву дев’ятиповерхівки на прибудинковій території, що становить 10 сотих.
« Місце запланованого будівництва, по суті, є частиною прибудинкової території нашого будинку, - розповідає мешканка будинку пані Галина. - На даний момент дана ділянка фактично є зеленою зоною з великими живими деревами - таким собі маленьким парком поряд нашого будинку, адже ми живемо в екологічно забрудненій зоні, у промисловому мікрорайоні міста, поряд із великою автомобільною розв’язкою».
За словами жінки, жителі будинку не можуть допустити, щоби на місці дерев з’явився будинок висотою у 27 метрів. Більше того, згідно з державними будівельними нормами ділянка замала для будівництва багатоповерхівки.
«Усі парки міста знаходяться досить далеко від нашого мікрорайону. З часу нашого поселення ми з любов'ю доглядаємо нашу зелену алею, бо вона для  нас – незамінні природні «легені» та острівок свіжості, особливо у літній період», - відзначила пані Галина.
У свою чергу, Ігор Побер відзначив, що направить депутатське звернення щодо даного питання до Генеральної прокуратури України.

  20 Лютого 2015 +Коментар | подобається