Останні події

Микола Люшняк: Українці навчилися воювати!

Воювати з такою потужною державою як Росія, Україна зараз не в силі. Про це заявив народний депутат України, заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Микола Люшняк в ефірі телепрограми «Межа правди» на телеканалі TV-4.
За словами ударівця, 20 років українську армію роззброювали і розкрадали, а у  військові училища і виші намірено йшли люди, які планували в майбутньому ставати генералами і далі розграбовувати державу.
«Україна не готова до війни з Росією. Попри те, що світ «годує» нас різними обіцянками, ми залишились із своєю проблемою наодинці. Як ми можемо воювати з Росією, якщо її військові воювали в Чечні, далі була війна з Грузією, Нагірний Карабах, Таджикистан, Середня Азія… Це постійно воююча міліарна держава, з якою можуть позмагатися хіба що США, навіть не Євросоюз», – переконаний Микола Люшняк.
Однак, незважаючи на все це, українці навчилися воювати.
«Сьогодні навіть офіцери середнього рівня можуть приймати виважені і мудрі рішення для збереження життя своїх підлеглих, – зауважив народний депутат. – Ось такі офіцери – майбутні керівники Генштабу України. Вони взяли на себе відповідальність та вберегли тисячі життів. За таких командирів солдати готові йти в бій, довіряють їм, та готові стояти до кінця».
На думку Миколи Люшняка, таким вчинкам військових зараз варто повчитися й народним обранцям, які мають об’єднатися заради того, аби «вирівняти» ситуацію в країні, запровадити дієві економічні реформи та повернути довіру виборців.

  25 Лютого 2015 +Коментар | подобається