Останні події

Микола Люшняк: «Дешевий газ для населення утримувався штучно довгі роки!»

Дешеву ціну на природній газ в Україні утримували штучно протягом багатьох років. За цей тривалий період державний імпортер НАК «Нафтогаз» став однією з найкорупованіших структур у державі. Про це в ефірі телепрограми «Межа правди» заявив народний депутат України, заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Микола Люшняк.
За його словами, зараз Україна переживає час занепаду економіки, час неоголошеної війни на Сході, час зневіри у завтрашньому дню. Та сьогодні, як ніколи раніше, народ повинен максимально змобілізувати свою волю і витримку і разом зі своєю державою пройти пліч-о-пліч всі «сім кіл пекла».
 «Чи не найболючіше питання для України – питання ціни газу. Та нам варто знати одне – НАК «Нафтогаз» - це корупційна складова, яку не так легко розігнати», - наголосив ударівець.
Микола Люшняк каже, що для того, аби встановити справедливий тариф потрібен не час.
«Нам треба переламати, знищити систему раз і назавжди.  Якщо НАК «Нафтогаз» постійно годувати з бюджету під видом того, щоб для населення здешевити газ, то такими діями ми нічого не доб’ємося, - переконаний народний депутат. - Для держави це надскладна реформа, адже стоїть запитання – або дешевий газ для народу, або величезні беззмістовні бюджетні вливання в «Нафтогаз».

  27 Лютого 2015 +Коментар | подобається