Останні події

Микола Люшняк: Сільське господарство - авангард української економіки

Зараз потрібно робити ставку саме на сільське господарство, яке є авангардом української економіки. Про це заявив народний депутат України, заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Микола Люшняк.

За його словами, через Комітет з питань аграрної політики і земельних відносин, членом якого ударівець є, пройшло багато ключових рішень. Одне з них – створення селянських сімейних ферм.

«Законопроект сміло можна назвати соціальним, адже він дасть можливість середньостатистичній сільській сім’ї в місяць отримувати прибуток в межах 7-8 тисяч гривень, – наголосив Микола Люшняк. – Тобто, невеличка ферма з 5-6 корів матиме державну підтримку, державну дотацію як велике господарство. Сільгоспвиробництво, аграрна галузь – найуспішніший напрямок вітчизняної економіки. Це і валютні надходження, і нові робочі місця, тож реформування цієї сфери – на часі».

Ударівець вважає, що й з аграріями можна дійти спільної домовленості.

«В Україні імпортна продукція завжди переважала над експортною. Візьмемо для прикладу пшеницю. Аграрій може продати соціальний пакет певного набору по дешевших цінах, але для цього потрібні не сварки, а дискусія. Нам потрібно впрягатися у владу, брати відповідальність, йти до аграрників і просити, аби вони дали пшеницю по 2000 гривень, для того, щоб на прилавках магазинів був соціальних хліб, молоко тощо», – роз’яснив Люшняк.

 

  2 Березеня 2015 +Коментар | подобається