Останні події

Тернопільські «ударівці» поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку

Квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку поклали активісти Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» 9 березня. Пам'ять Кобзаря вшанували з нагоди 201-річниці від дня його народження.
«Сьогодні Тарас Шевченко, котрий завжди був символом революції та боротьби за волю, є одним з головних натхненників для бійців, котрі воюють в зоні АТО, - наголосив народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації «УДАРу» Ігор Побер. – Нині його революційна поезія піднімає бойовий дух та будить патріотизм у тисячах українців. Тому вшанування пам’яті Кобзаря – обов’язок кожного українця».
За словами голови Виконавчого комітету Тернопільської обласної організації «УДАРу» Ігоря Яворського, вшанування  Тараса Шевченка  стало вже щорічною традицією обласної організації.
«Прикро, але з кожним роком біля пам’ятника Кобзаря збирається все менше людей, - зазначив «ударівець» . – Тому важливо, щоби кожен своїм особистим прикладом показав, що вшанувати пам'ять великого українського Генія – обов’язок українців. Допоки пам’ятатимемо своїх героїв, доти існуватиме держава».

  9 Березеня 2015 +Коментар | подобається