Останні події

Тернопільський ударівець та аграрій передали три автомобілі в зону АТО

Народний депутат України, заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Микола Люшняк разом з тернопільським аграрієм Петром Гадзом передали три броньовані автомобілі для потреб української армії та добровольчого батальйону ОУН.
За словами військового комісара Бучацького-Монастириського об’єднаного районного військового комісаріату, підполковника Сергія Дзюми, така допомога Збройним Силам України є більш ефективною в умовах війни, ніж сільськогосподарська техніка, частину  якої держава зобов’язує аграріїв віддавати військовим.

«Ці автомобілі маневрені і швидкі. Аграрії зазвичай використовують старі автомобілі, які мають більше 20 років, вони розкомплектовані, їх важко відновити, бо жоден завод вже не виготовляє для них запчастини. А ці автомобілі добре збережені, бо їздили по європейських дорогах. По моторах і ходовій вони кращі за ту техніку, яка є на озброєнні Збройних Сил України. І я думаю така лепта, яка сьогодні внесена в обороноздатність нашої держави, це чиїсь врятовані життя», – підкреслив Микола Люшняк.

  12 Березеня 2015 +Коментар | подобається