Останні події

В тернопільському "УДАРі" створили профільні комітети для партійців

Усі бажаючі партійці Тернопільської обласної організації партії «УДАР» зможуть долучитися до одного із чотирьох профільних комітетів, створених при організації. Про це заявив голова виконавчого комітету Тернопільської обласної організації «УДАРу» Ігор Яворський під час партійних зборів Тернопільської міської та районної організацій, що відбулися 15 березня у Тернополі. Участь у зборах взяв народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Ігор Побер.

«Комітети створені для того, щоби кожен з партійців мав можливість долучитися до розвитку міста та області і вносити свої ідеї та пропозиції щодо змін у тій чи іншій галузі, - наголосив він. - Кожен мешканець міста чи області знає, як ніхто інший, про проблеми своєї вулиці, будинку, чи  школи, де навчається його дитина, тож ми вважаємо за правильне дати можливість своїм партійцям, ставши членом одного з комітетів, активно долучитися до громадського життя міста чи області».

За словами Ігоря Яворського, при організації створено комітети освіти і науки; охорони здоров’я; підприємництва; захисту інтересів громадян та боротьби з корупцією.

«За кожним комітетом закріплений керівник. Ними стали наші партійці, котрі мають певні знання та навички у даній галузі, а також ті, котрі активно проявили себе в партійному житті, - розповів Ігор Яворський. – Я переконаний, такий формат роботи дасть ефективний результат».

Відтак комітет освіти і науки очолив Андрій Каплун, комітет охорони здоров'я- Костянтин Волинець, комітет підприємництва -Станіслав Давида, комітет захисту інтересів громадян та боротьби з корупцією - Ігор Кулик.

  16 Березеня 2015 +Коментар | подобається