Останні події

Микола Люшняк: «Якщо Кабмін на надасть фінансової підтримки аграріям, Україну чекає зубожіння вже наприкінці цього року»

Уряд відвернувся від аграріїв і села, якщо Кабінет Міністрів не забезпечить термінової фінансової підтримки сільгоспвиробникам, не почне реформувати галузь,  Україну чекає зубожіння вже наприкінці цього року. У цьому переконаний народний депутат України, заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Микола Люшняк.
«На рефінансування банків у нас знаходяться мільярди. Сьогодні на село виділено тільки 800 мільйонів. Це є крихти з панського стола. Звертаюся до Кабінету Міністрів: прошу вирішити нагальні питання для розвитку агропромислового комплексу», – каже народний депутат України Микола Люшняк.
Аграрії – це локомотив економіки, але вже ближчим часом цей локомотив може зупинитися, вважає політик. Уряд відвернувся від села і немає плану реформ.
«На сьогоднішній день, за статистичними даними, близько 20% площ не будуть засіяні в 2015 році, ми не доберемо близько 20 мільйонів тонн зерна, немає ніяких правил гри, аграрії – в розпачі. Ми дали великий мандат довіри Кабінету Міністрів, мандат на реформи. А сьогодні ми бачимо, що Україна замість житниці Європи і всього світу, можливо, не зможе утримувати себе», – підкреслив Микола Люшняк.
Також народний депутат зазначив, що ціну на хліб у 8-9 гривень Уряд має регулювати, використовуючи інтервенцію аграрного фонду на здешевлення продукції.

  17 Березеня 2015 +Коментар | подобається