Останні події

Команда з футзалу «УДАР» перемогла на турнірі до Дня Соборності

21-22 січня в Ланівцях до Дня Соборності України відбувся міжобласний турнір з футзалу. У змаганнях взяли участь взяли 16 команд із Тернопільської і Хмельницької областей. Переможцем турніру стала команда «УДАР» з Ланівців.

Турнір мав доволі складну систему розіграшу. Спершу всі команди були розділені на 4 групи; дві кращі виходили до півфіналу. А згодом у фіналі отримували право позмагатися за головний приз змагань. 

У фіналі команда «УДАР» з Ланівців, Тернопільської області зустрілась з командою «Заготзбут» з села Оришківці, Тернопільської області. Долю матчу вирішив єдиний гол забитий командою «УДАР», яка перемогла з рахунком 1:0, і в результаті стала переможцем турніру. Третє місце посіла команда «Святець» (Теофіпольський район, Хмельницька область).

Кращим воротарем турніру став Олександр Щерінський (ФК «Святець), гравцем – Назар Процик («УДАР»), бомбардиром (з 13 забитими м’ячами) Роман Мельник («Заготзбут»).

Команда-переможець та команди-призери отримали перехідний кубок, дипломи, грамоти та грошові винагороди.

Турнір відбувся за підтримки Тернопільської обласної організації партії «УДАР».

Команда «УДАР» у Ланівцях була створена за ініціативи члена політради Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Ярослава Ратушка. Вона вже стала призером кількох обласних і всеукраїнських змагань з футзалу.

 

Підпис до фотографії:

Гравці команди: Роман Журибіда, Віталій Тереп, Ігор Пришляк, Дмитро Мокей, Назар Рибак, Андрій Тереп. 

  3 Лютого 2012 +Коментар | подобається