Останні події

Микола Люшняк посприяв відкриттю пункту прийому молока на Бучаччині

У селі Осівці Бучацького району запрацював новий пункт прийому молока. Відтепер люди можуть продавати його вдвічі дорожче, ніж раніше. Посприяли у вирішенні проблеми зі збутом молока народний депутат України, заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Микола Люшняк і місцевий аграрій Петро Гадз.

За словами «ударівця», у селі Осівці – 256 дворів. По при те, що у багатьох родинах корів уже не тримають, щодня жителі села здають більше тисячі літрів молока. Підняття вартості молока – це можливість забезпечити кращий рівень життя чи не кожної родини.

«На сьогоднішній день є багато законодавчих ініціатив, спрямованих на розвиток і підтримку села. Тому важливо не зупинятися на зробленому. Важливий законопроект 1599, який був прийнятий у першому читанні, про створення сімейних кооперативів і державну підтримку не тільки великих комплексів, а й маленьких кооперативів. Так, як ми рухаємося сьогодні в європейську спільноту, знаємо з їх досвіду, що найефективніші – це маленькі господарства, які можуть добре працювати, коли ціла сім’я задіяна – це найбільш економічно вигідно і ефективно», – зазначив Микола Люшняк.

  5 Травня 2015 +Коментар | подобається