Останні події

Микола Люшняк придбав два автомобілі для АТО

Два автомобілі для бійців АТО придбав народний депутат України, заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Микола Люшняк. Допомогу відвіз бійцям 92-ої механізованої бригади і прикордонникам. Автомобілі завантажили продуктами харчування та іншими речами першої необхідності.

 «Те, що допомагають люди – найдієвіша допомога. Вона несе як технічну складову, так і  те, що ми бачимо, що народ з нами, що є відповідальність, ми маємо за цей народ воювати і захищати його», – розповів командир 92-ї бригади, полковник Віктор Михайлюк.

Микола Люшняк спільно із волонтерами відвіз допомогу на передову. Один автомобіль для 92-ої механізованої бригади, інший – прикордонникам, що базуються в Курахово.

Військові відзначили, що останнім часом потік допомоги зменшився, тому нові автомобілі – потрібні. Актуальною залишається й потреба у засобах зв’язку і тепловізорах. 

«Ми побачили реальний стан справ на передовій, поспілкувалися з військовими і при прийнятті законопроектів я буду враховувати їхню думку. Ми обмінялися телефонами, і у разі нагальних потреб вони зможуть мені  телефонувати. Наша армія повинна бути не тільки сильна духом і патріотична, але й технічно оснащена»,  – підкреслив «ударівець».

  19 Травня 2015 +Коментар | подобається