Останні події

Ударівці Зборова відзначили День вишиванки

З нагоди Дня вишиванки у Зборові, що на Тернопільщині, відбувся флешмоб.Близько півтори сотні учнів місцевих шкіл разом із керівництвом району провели патріотичну акцію та зробили спільне фото у вишиванках.

За словами голови виконавчого комітету Тернопільської обласної організації партії "УДАР" Ігоря Яворського, така акція дуже позитивно була сприйнята мешканцями Зборова.

"Вперше за багато років у цей день вишиванку одягнув практично кожен.  І це важливо, адже свідчить про національну свідомість, про підняття патріотизму у людей", - зазначив ударівець. 

У свою чергу, заступник голови Зборівської районної організації "УДАРу"Василь Мудло підкреслив важливість активної участі молоді у даному флешмобі.

"Святкування Дня вишиванки має стати традицією для українців, як, наприклад,  Дня Незалежності чи Великодня. Адже вишиванка підкреслює нашу національну ідентичність,і одягнувши її, ми зайвий раз нагадуємо всьому світові, що ми сильна патріотична нація і нас не здолати нікому!", - наголосив Василь Мудло. 

 

  22 Травня 2015 +Коментар | подобається