Останні події

В Тернополі створили благодійний фонд «Мрія кожного»

  Благодійний фонд для допомоги хворим дітям та бійцям АТО «Мрія кожного» створили активісти Тернопільської міської організації партії «УДАР».

 Як зазначив голова Фонду  Тарас Ухман, Україна зараз переживає дуже складний період: на сході війна, ціни ростуть, економіка в занепаді. Вижити в таких умовах непросто пересічній людині, вже не говорячи про хворого чи пораненого. Люди  повинні  допомагати  один  одному, а  тому  виникла потреба створити благодійний фонд, за допомогою якого ми збиратимемо кошти на допомогу іншим. 

Як зазначив заступник голови Фонду Роман Яворський,  наразі Фонд уже допоміг екіпірувати нашого земляка, котрий добровільно відправився в зону АТО.

«Будемо і надалі  допомагати  нашим захисникам. Зараз триває збір коштів для 5-річної Лізи, хворої на атопічний дерматит терапевтично-резистентної форми поширення та 10-річної Каті ,діагноз якої – нейрофіброматоз та афроїдальна кіста правої частини обличчя », -  додав  Роман  Яворський.

Усіх, хто хоче долучитися до почину та допомогти тим, хто цього потребує, організатори Фонду закликають телефонувати за номером: (096) 95-53-809, або перераховувати кошти.

Реквізити  Українського  благодійного  фонду  «Мрія  кожного»:

 

ЄДРПУО    39653865       р/р 26005055113029 в  ПАТ  КБ «Приватбанк» МФО   Благодійні  внески   на  лікування  дітей

  11 Червня 2015 +Коментар | подобається