Останні події

Микола Люшняк: Україна повинна експортувати не сировину, а готову продукцію

 “Україна сьогодні – потужний гравець на ринку сільськогосподарських культур. Останніх 10-15 років ми зробили дуже великий поштовх у розвитку сільського господарства. Тепер справа за народними депутатами, які мають внести зміни в законодавство, що сприятимуть залученню іноземних інвестицій", -  наголосив народний депутат України, заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Микола Люшняк під час щорічного Дня поля у Бучачі.

За його словами, по вирощуванню кукурудзи – Україна  третя в світі, ячменю – перша-друга  в світі по експорту. Оскільки ринок збуту довгий час орієнтувався на Росію, сьогодні потрібно розвивати й європейський ринок.  Маємо виростити якісну продукцію, яка буде конкурентна як в Європі, так і в Азії.

«Україні потрібні зміни в законодавстві, які могли б приваблювати і захистити інвестора. Над цим сьогодні і працюють народні депутати. На жаль, сьогодні уряд не може в повному обсязі фінансувати сільське господарство, тому у галузі є проблеми. Сьогодні в країні війна, яка забирає з бюджету 90 млрд гривень. Якщо хоча б 10% від цієї суми було виділено на підтримку агровиробництва, то у  2016-2017 рр. ми змогли б виростити не 60 млн тонн,  а 100 млн тонн зерна», – каже Микола Люшняк.

На порядку денному, вважає народний депутат, експорт не сировини, а продукції більш глибокої переробки. А передумови для створення переробних підприємства у нас є.

 

 

  15 Червня 2015 +Коментар | подобається