Останні події

Тернопільські ударівці взяли участь у семінарі щодо проведення виборів

Про побудову місцевої виборчої кампанії на основі проблем,які цікавлять виборців йшлося під час семінару, що 11 липня відбувся у Хмельницькому для активістів Тернопільської, Житомирської, Вінницької, Чернівецької  та Хмельницької обласних організацій партії «УДАР».

«Семінар був дуже корисним, оскільки нам розповіли про складові підготовки до місцевої виборчої кампанії, гендерний і соціальний аспекти формування виборчої програми, локалізація ресурсів виборчого штабу на вирішенні проблем громади, - зазначив голова Тернопільської районної організації партії «УДАР» Володимир Дзензель. – Також отримали інформацію про складові ефективного проведення виборчої кампанії, серед яких способи роботи з активістами та електоральними лідерами, основи партійної діяльності в регіоні, проектний підхід до політичних кампаній, а також основні принципи сучасних масових політичних комунікацій та інформаційної діяльності».

До слова, семінар відбувся за підтримки Міжнародного республіканського інституту.

 

Довідково: Міжнародний республіканський інститут створений у 1983 році. Мета Інституту - сприяти розвитку демократії в усьому світі. Фінансування діяльності МРІ здійснюється американським урядом, Конгресом США, а також використовуються надходження від приватних корпорацій і фондів. МРІ проводить навчальні програми для політичних партій, органів представницької влади та інших організацій, що безпосередньо беруть участь у здійсненні відкритого політичного процесу. Програми МРІ розробляються з урахуванням місцевої специфіки та інтересів учасників програм. Вони охоплюють широке коло питань: від основ громадянського суспільства, способів створення політичних партій та проведення виборчих кампаній на виборні посади, до проведення конференцій для нещодавно обраних парламентаріїв з питань здійснення законодавчої діяльності.

  12 Липня 2015 +Коментар | подобається