Останні події

Микола Люшняк: «Закарпаття завжди хотіло бути автономією, тому ситуацію в Мукачеве могли підбурити провокатори»

Народний депутат України, заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Микола Люшняк вважає, що на Закарпатті планувалося розіграти вже відомий в Україні сценарій.

«Закарпаття завжди хотіло бути автономією, тому, цілком можливо, що там попрацювали провокатори, – зауважує він. -  Ми знаємо, чим закінчився схожий розвиток подій на Донбасі, коли дві області фактично стали заручниками сепаратистів. Зараз російська «рука зла» намагається створити новий конфлікт вже на Заході нашої країни, проте вдруге посіяти ворожнечу у суспільстві ми не дозволимо».

За словами ударівця, шукати винних зараз –це справа керівництва країни та відповідних органів, які вчасно не спрацювали.

 

«Сам факт того, що конфлікт відбувся говорить про те, що це явне недопрацювання силових структур і Міністерства внутрішніх справ зокрема. Я не експерт, щоб називати імена чи причини винуватців інциденту в Мукачеве, проте із сьогоднішньою ситуацією в країні правоохоронцям варто би бути вкрай пильними, аби не допустити чергових спалахів сепаратизму та розгулу бандитизму», – підсумував Микола Люшняк.  

  15 Липня 2015 +Коментар | подобається