Останні події
Реакція влади на мирні акції громадян стає дедалі менш адекватною . 4 червня голова Донецької міської організації партії "УДАР" Вольга  Шейко отримала запит від Ворошиловського райвідділу Донецького міськуправління УМВС України в Донецькій області із вимогою назвати учасників акції "Вставай, Україно!" 31 травня та повідомити їх контактні дані. В листі сказано, що такий запит міліція направляє у зв'язку з кримінальним провадженням, однак не уточнюється по якому факту воно  відкрито.

Більше 50 тисяч українців з’їхалось на акцію «Вставай,Україно!», що відбулась у Києві 18 травня, аби висловити свій протест проти чинної влади, режиму беззаконня та бандитизму. Зі скандуванням «Банду геть!», «Юлі волю!» та «Слава Україні!» багатотисячна юрба пройшла від Європейської до Софіївської площі , де лідери опозиції Віталій Кличко, Арсеній Яценюк та Олег Тягнибок оголосили про підписання спільної декларації про координацію дій, у якій було зафіксовано рішення підтримати єдиного кандидата від опозиції у другому турі на наступних президентських виборах.
20 Травня 2013 +Коментар | подобається

7 квітня, на позачергову акцію протесту «Вставай,Україно!», що відбулась у Києві, з’їхалось близько 20 тисяч громадян. Активістів «УДАРу» було чи не найбільше, адже  вони приїхали на акцію з усіх регіонів України. Не зважаючи на заборони та погрози інспекцій ДАІ, котрі, вочевидь, отримали «зверху» постанову «не пускати!», до столиці прибули й активісти із Тернопільщини, аби підтримати опозицію та висловити свій протест.
9 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

У середу, 27 березня,  Тернопільський окружний адміністративний суд розглянув позов Тернопільської облдержадміністрації до опозиційних партій «УДАР Віталія Кличка», «Батьківщина» та «Свобода» щодо акції протесту «Вставай, Україно!»
28 Березеня 2013 +Коментар | подобається

   Усіх тих, кому допекла чинна влада, хто прагне змін і не хоче миритися із диктатурою антиукраїнських сил,  лідери опозиції  закликають долучатися до акції протесту «Вставай, Україно!»  Однойменний марафон проти біло-блакитного режиму, що розпочався у Вінниці 14 березня, дійшов і до Тернопільщини. Тут акція відбудеться у п’ятницю, 29 березня.  Очолюватимуть пішу ходу та віче лідери опозиційних партій Віталій Кличко, Арсеній Яценюк та Олег Тягнибок. Детальніше про акцію розповіли лідери обласних опозиційних партій Ігор Побер, Олексій Кайда та Василь Деревляний на прес-конференції, що відбулась сьогодні у Тернопільському прес-клубі. 
25 Березеня 2013 +Коментар | подобається