Останні події
Депутати від «Партії регіонів»  вимагають забезпечити їхню безпеку у сесійній залі і загородити журналістів екранами. Зокрема, голова фракції Олександр Єфремов заявив: «Депутати бояться, що їм на голову звалиться або фотоапарат, або кінокамера. Тому я б попросив вас, колеги, бути більш поважними до тих людей, з якими ви працюєте. І не піддавайте їхні життя ризику».
20 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Пленарний тиждень  завершився, але як же без ексцесів? Вочевидь, «регіонали»  згадали, що давненько  не «грали на піаніно» і вирішили розім’яти пальці 17 квітня під час чергового засідання, де «Регіони» знову були піймані на «кнопкодавстві». А наступного дня солідарно із ними  чужими картками голосували ще й комуністи. Не зважаючи на фотопідтвердження порушень  та вимоги опозиції переголосувати законопроекти, прийняті незаконним чином, спікер Володимир Рибак оголосив пленарне засідання закритим. 
21 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

    «Наша пісня гарна нова, починаймо її знову…» Вже вдруге «регіонали» намагаються «зламати перо» українським журналістам. На цей раз перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін у статті для газети "Закон і бізнес"  виступив за введення в Україні кримінальної відповідальності за "публічне поширення дійсних чи вигаданих відомостей, які принижують честь, гідність чи ділову репутацію громадянина або організації, зганьблення у пресі з метою вплинути на виконання ними своїх обов’язків". Вочевидь, пан Ренат побоюється, аби десь чогось зайвого не бовкнули.  
20 Березеня 2013 +Коментар | подобається