Останні події
Народний депутат України, заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Микола Люшняк привітав жителів міста Бучач, що на Тернопільщині з 755-ою річницею з дня заснування міста.

Чемпіонат України з боксу серед юніорів розпочався 7 липня у Тернополі. Впродовж шести днів, до 12 липня, понад 250 спортсменів зі всіх областей України змагатимуться за першість, а відтак – участь у Чемпіонаті Європи з боксу.

 “Україна сьогодні – потужний гравець на ринку сільськогосподарських культур. Останніх 10-15 років ми зробили дуже великий поштовх у розвитку сільського господарства. Тепер справа за народними депутатами, які мають внести зміни в законодавство, що сприятимуть залученню іноземних інвестицій", -  наголосив народний депутат України, заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Микола Люшняк під час щорічного Дня поля у Бучачі.
15 Червня 2015 +Коментар | подобається

 Адмінреформа в Україні зруйнує прошарок чиновників, які розподіляють державні кошти і в кишенях яких ці кошти затримуються,  у цьому переконаний народний депутат України, заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР»  Микола Люшняк.
10 Червня 2015 +Коментар | подобається

  "Ударівці" Зборова взяли участь в урочистостях, що відбулися у місті з нагоди Дня пам'яті та примирення. 
11 Травня 2015 +Коментар | подобається

Замість того, щоб спрямовувати кошти на соціальне забезпечення громадян РФ та підняття рівня їхнього життя російське керівництво  витратило 7,7 млн доларів  на запобігання дощу в День перемоги. Це абсурд, переконаний народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації партії "УДАР" Ігор Побер. 

Тернопільські ударівці взяли участь у семінарі щодо особливостей проведення місцевих виборів, що 28-30 квітня відбувся у Києві. Захід організований за підтримки Фонду Конрада Аденауера та партії «УДАР Віталія Кличка».
30 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Передвеликодні подарунки та необіхдні медикаменти для 5-річної Лізи, хворої на атопічний дерматит терапевтично-резистентної форми поширення, вручили тернопільські ударівці.
10 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Верховна Рада має підтримати законопроект «про особливий статус» Донбасу та введення туди миротворців ООН. Краще хиткий мир, ніж війна. Про це в ефірі телеканалу «112» заявив народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Ігор Побер 16 березня.
17 Березеня 2015 +Коментар | подобається

201 річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Зборові. Зокрема, активісти  та представники молодіжного крила Зборівської районної організації партії «УДАР Віталія Кличка»  поклали квіти до пам’ятника Кобзарю.
10 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Ситуація, що зараз склалася в Росії – бомба сповільненої дії і рано чи пізно вона зірветься, переконаний народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації партії "УДАР Віталія Кличка" Ігор Побер.
3 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Зараз важливо, щоби депутати повернули довіру людей до парламенту, заявив народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Побер в ефірі телепрограми «Межа правди».
2 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Зараз потрібно робити ставку саме на сільське господарство, яке є авангардом української економіки. Про це заявив народний депутат України, заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Микола Люшняк.
2 Березеня 2015 +Коментар | подобається

«Сьогодні відзначаємо День Героїв Небесної сотні. У цей день з шаною пом’янімо  пам'ять усіх тих, хто поклав життя на Майдані, тих, хто боровся за Україну», - закликає народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Ігор Побер.
20 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Особистий прийом громадян провів народний депутат України, член депутатської групи «УДАР» Ігор Побер 20 лютого у Тернополі. З проханням посприяти у вирішенні проблем на зустріч із ударівцем прийшло кількадесят громадян.
20 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Стає очевидним, що Росія не збирається виконувати Мінський протокол, тож прийшов час вводити найжорсткіші санкції та надати Україні летальну зброю. Про це заявив народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Побер.
18 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Нового голову Виконавчого комітету  Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» представили 17 лютого під час наради з головами районних організацій партії «УДАР».  Ним став Ігор Яворський.
17 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Затримання колишнього голови фракції Партії Регіонів Олександра Єфремова є важливим кроком у відновленні справедливості в нашій державі, переконаний народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Ігор Побер.
16 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Четверта черга мобілізації триває уже двадцять днів, а на Тернопільщині планове завдання виконане лиш на 50%. Чоловіків закликають стати на захист вітчизни і стримати ворога. Адже військові у зоні АТО потребують ротації.    
13 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Важливо, щоби під час переговорів Ангела Меркель та Франсуа Олланд займали правильну позицію – позицію справедливості, а не сили, яку нав’язує Путін. Про це заявив народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Побер 11 лютого під час прямого ефіру на телеканалі «112».
12 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Ігор Побер разом з шести народними депутатами від Тернопільщини звернулися до Президента України Петра Порошенка з проханням про призначення голови Тернопільської ОДА.
11 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Україні потрібно рухатись до комплексного впровадження недержавної пенсійної системи, адже це не лише інвестиція у своє ж майбутнє, а крок, що наблизить нас до Європи, переконаний координатор молодіжного крила Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Андрій Копачівський.
11 Лютого 2015 +Коментар | подобається

За сприяння голови Тернопільської районної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Володимира Дзензеля  для активістів тернопільської «молодіжки» «УДАРу» було проведено тренінг про здоров’я людини.

Заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка», народний депутат  Микола Люшняк  провів прийом громадян у приміщенні Теребовлянської районної ради.

День Соборності України відзначили 22 січня у Теребовлянському будинку культури. Участь у дійстві взяв заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка», народний депутат України Микола Люшняк.

День Соборності України відзначили сьогодні на Тернопіллі. Традиційно на мості через річку Збруч відбулася хода та єднання представників Тернопільської і Хмельницької областей. Участь у дійстві взяв голова Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка», народний депутат України Ігор Побер та активісти Підволочиської районої організації «УДАРу».

Запалити завтра свічку та вшанувати пам'ять загиблих на Майданів Героїв Небесної Сотні закликає координатор молодіжного крила Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Андрій Копачівський.

 Ініціатива Президента України скасувати депутатську недоторканість  та обмежити суддівську є ще одним кроком до побудови демократичної держави, переконаний народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Побер.

2014 рік був періодом випробувань для нашої держави. Революція Гідності, окупація, бойові дії, економічна криза… Упродовж всіх цих подій партія «УДАР»  робила все можливе задля повалення бандитського режиму, збереження українського суверенітету, підтримки української армії  та наближення України до Європи.  Сьогодні наша політична сила розпочала новий етап своєї діяльності. Про це заявив заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка», народний депутат України  Микола Люшняк під час прес-конференції, що відбулася 12 січня у Тернополі.

 Упродовж усієї антитерористичної операції «ударівці» області постійно допомагали українській армії та добровольчим батальйонам. Відтепер наша підтримка буде централізованою, оскільки ми створили волонтерський центр допомоги учасникам АТО при Тернопільській обласній організації партії «УДАР Віталія Кличка». Про це заявив  голова організації, народний депутат України Ігор Побер під час прес-конференції, що відбулась 12 січня  у Тернополі.

Напередодні Різдва активісти Тернопільської міської організації партії "УДАР ВіталіяКличка" завітали з подарунками до сімей, які потребують допомоги. 

Подарунки від Миколая отримали 35 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників, у прийомних сім’ях та 40 дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Презенти маленьким мешканцям Монастирищини вручили заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Микола Люшняк, голова Монастириської районної організації «УДАРу» Ігор Феціца та начальник служби у справах дітей Монастириської районної державної адміністрації Любов  Соболик.
24 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Тернопільська обласна організація партії "УДАР Віталія Кличка" щиро вітає голову організації Ігоря Побера з Днем народження !  
17 Грудня 2014 +Коментар | подобається

17 жовтня на Тернопільщині побував народний депутат України від «УДАРу», заступник голови Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та праці Павло Розенко.  
20 Жовтня 2014 +Коментар | подобається

 «Санкції Європи проти Росії поступово дають свій результат. І як би РФ від цього не відхрещувалася, факти говорять за себе. Так прибуток «Газпрому» за I квартал 2014 року знизився приблизно на 8,4%  або 12,7 млрд. дол. США у порівнянні з аналогічним періодом 2013 року», - зауважив голова Бучацької районної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Семенків.
12 Вересня 2014 +Коментар | подобається

Допомогти бійцям батальйону «Донбас» закликають тернопільські ударівці. Зокрема, з 5 вересня по 5 жовтня триватиме збір військової амуніції, одягу, засобів особистої гігієни та  продуктів, котрі будуть передані у 3 батальйон спеціального призначення «Донбас».
11 Вересня 2014 +Коментар | подобається

«Створення Національного антикорупційного бюро стане першим дієвим кроком до подолання корупції в Україні» , - переконаний народний депутат від партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Побер. 
9 Вересня 2014 +Коментар | подобається

«Реверсні поставки газу з ЄС в Україну важко переоцінити. Завдяки цьому наша держава поступово долає одну з найбільших економічних (як виявилося, і політичних) проблем – монопольну залежність від закупівель російського газу», -  вважає голова Тернопільської міської організації партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Яворський.
5 Вересня 2014 +Коментар | подобається

«Діяльність України, спрямована на захист суверенітету держави, є однією з основних гарантій дотримання національних прав росіян в Україні. Бо саме агресивна неоімперська політика РФ за останні 25 років призвела до національної катастрофи росіян у багатьох регіонах пострадянського простору», - вважає голова Чортківської міської організації партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Петричка. 
27 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Настав час для прийняття конкретних кадрових рішень щодо військових чиновників, які неналежним чином виконують свої обов’язки та є причиною несвоєчасного забезпечення потреб військовослужбовців необхідними засобами. Такі люди мають бути звільнені з армії із позбавленням звань та права на отримання військової пенсії, а їх долею має займатись прокуратура, - вважає народний депутат України від партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Побер. 

Під керівництвом голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Ігоря Побера сьогодні, 27 липня, відбулась робоча нарада керівників районних організацій та  Виконавчого комітету  партії «УДАР».

«Для саморозпуску та перевиборів до Верховної Ради України є як мінімум  три підстави. По-перше, це вимога українського народу і її потрібно виконати, по-друге – парламент VII скликання давно не відповідає настроям у суспільстві і по-третє – він вже не здатний на ефективні реформи», - заявив народний депутат України від фракції «УДАР» Ігор Побер.  

Сьогодні, 22 липня, активісти Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» передали речі та продукти солдатам, що знаходяться в зоні АТО. Гуманітарну допомогу ударівці збирали упродовж минулого тижня. 

 Активісти Тернопільської обласної організації партії «УДАР» упродовж наступного тижня збиратимуть речі та продукти для солдатів, що служать в зоні АТО. 

15 червня відбулося останнє заняття «Школи політичної освіти». Провів його тренер із комунікацій Іван Омелян, котрий розповів учасникам про ораторське мистецтво та навчив правильно готуватися до публічних виступів.
16 Червня 2014 +Коментар | подобається

«Якщо в Україні провести дострокові парламентські вибори - це не тільки дозволить провести склад парламенту у відповідність із настроями суспільства, але й дасть необхідну підтримку дій влади для важливих рішень. Адже у 1991 і 2005 відмова від перевиборів коштувала значних втрат часу і репутації», - вважає народний депутат України від "УДАРу" Ігор Побер.
13 Червня 2014 +Коментар | подобається

29 травня відбудеться восьме заняття «Школи політичної освіти». Його проводитиме тренер Віктор Мацикур, котрий розповість про те, як правильно мотивувати себе.
27 Травня 2014 +Коментар | подобається

Народний депутат України від «УДАРу» Ігор Побер переконаний у тому, що вибори в Одесі завершаться перемогою Едуарда Гурвіца. Про це він заявив на засіданні Тернопільського прес-клубу, що відбулося 26 травня.
26 Травня 2014 +Коментар | подобається

Із призначенням на посаду голови Зборівської райдержадміністрації вітаємо голову Тернопільської міської організації партії «УДАР» Ігоря Яворського.
26 Травня 2014 +Коментар | подобається

Перемога Порошенка – це перемога України.  Тож вітаю всіх з обранням глави держави в один тур.  Про це заявив народний депутат України від фракції «УДАР» Ігор Побер під час засідання Тернопільського прес-клубу «Ніч після голосування - як визначали результати виборів на Тернопільщині», що відбулося 26 травня.
26 Травня 2014 +Коментар | подобається

15 травня відбудеться чергове заняття "Школи політичної освіти". Його проводитиме бізнес-консультант Олег Мушій, котрий розповість про тайм-менеджмент (управілння часом).
15 Травня 2014 +Коментар | подобається

Молодіжне крило Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» разом із кандидатом у Президенти Петром Порошенком 27 квітня розгорнули «Прапор єдності» України на Театральному майдані.
30 Квітеня 2014 +Коментар | подобається

24 квітня молодіжне крило Тернопільської обласної організації партії «УДАР» відвідало виставку «Старовинна ікона як оберіг роду», що знаходиться у Тернопільській міській бібліотеці для дорослих №4.
25 Квітеня 2014 +Коментар | подобається

24 квітня (четвер) о 17.00 молодіжне крило Тернопільської обласної організації партії "УДАР" відвідає вситавку "Старовина ікона як оберіг роду". Експозиція знаходиться в Тернопілській міській бібліотеці для дорослих № 4, що за адресою б-р Данила Галицького, 6. Запрошуємо! Ольга Вербило,прес-служба УДАРу
23 Квітеня 2014 +Коментар | подобається

17 квітня на шостому занятті "Школи політичної освіти" бізнес-консультант Олег Мушій розповів про фандрейзинг - вміння переконувати інших у тому, що запропонований їм проект чи ідея заслуговує фінансової підтримки. 
18 Квітеня 2014 +Коментар | подобається

Риси ідеального політика виділили під час обговорення на круглому столі "Духовність і політика",що відбувся сьогодні, 16 квітня, у Тернопільській міській бібліотеці №4 для дорослих. 
16 Квітеня 2014 +Коментар | подобається

17 квітня відбудеться шосте заняття «Школи політичної освіти». Лектором стане бізнес-консультант Олег Мушій. Він розповість про те, як залучити кошти для реалізації власних ідей та проектів (fundraising/фандрейзинг).   
15 Квітеня 2014 +Коментар | подобається

10 квітня у Тернополі відбудеться чергове заняття «Школи політичної освіти». Його проводитиме бізнес-консультант Олег Мушій, котрий розповість, як зробити успішний проект.
8 Квітеня 2014 +Коментар | подобається

Обласний виборчий штаб Петра Порошенка на Тернопіллі очолить народний депутат від фракції «УДАР» Ігор Побер, представник «Солідарності» на Тернопільщині - депутат Тернопільської обласної ради Степан Барна керуватиме виборчою кампанією Порошенка. Про це політики заявили на прес-конференції, що відбулася 07 квітня у Тернопільському прес-клубі. 
7 Квітеня 2014 +Коментар | подобається

Депутата від "УДАРу" до Тернопільської обласної ради обрали вчора, 27 березня, на "Школі політичної освіти".
28 Березеня 2014 +Коментар | подобається

27 березня у Тернополі відбудеться чергове заняття "Школи політичної освіти", на якому розкажуть про піар та піар-технології. 
25 Березеня 2014 +Коментар | подобається

23 березня у Тернополі відбулось "Віче відповідальності", на якому до громади міста звернулися представники обласної влади, члени Штабу національного спротиву, а також громадські активісти.  
23 Березеня 2014 +Коментар | подобається

20 березня у Тернополі відбулося друге заняття «Школи політичної освіти», на якому  юрист-практик Андрій Літовчук  розповів про форми державного правління та устрою.
21 Березеня 2014 +Коментар | подобається

20 березня у Тернополі відбудеться друге заняття "Школи політичної освіти". Заняття проводитиме юрист-практик Андрій Літовчук , котрий розповість про форми державного правління та  устрою. 
17 Березеня 2014 +Коментар | подобається

13 березня у Тернополі стартував проект  «Школа політичної освіти». Гостя першого заняття - голова Виконавчого комітету Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Наталка Михно - розповіла про роль молоді у структурі та розбудові партійної організації. 
14 Березеня 2014 +Коментар | подобається

Молодіжне крило Тернопільської обласної організації партії "УДАР Віталія Кличка" розпочинає проект "Школа політичної освіти". 
10 Березеня 2014 +Коментар | подобається

6 лютого відбулися збори Молодіжного крила Тернопільської обласної організації партії “УДАР». Учасники підбили підсумки діяльності Молодіжного крила та обговорили подальші плани. Зокрема, з наступного тижня у Тернополі стартуватиме проект «Школа політичної освіти».
7 Березеня 2014 +Коментар | подобається

02 березня у Тернополі відбулось чергове Народне Віче. До кількатисячної громади міста звернулися представники місцевої влади, Штабу національного спротиву та громадськості. 
2 Березеня 2014 +Коментар | подобається

«Політичні сили, орієнтовані на розкол України, намагаються штучно розпалити конфлікт між російськомовними та україномовними громадянами нашої держави, наголошуючи на так званих загрозах, які постали у зв’язку зі скасуванням мовного закону Колесніченка-Ківалова», - переконана голова Виконавчого комітету Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Наталка Михно. 
28 Лютого 2014 +Коментар | подобається

Заяву про зобов'язання не давати та не брати хабарів повинен підписати кожен викладач та студент тернопільських вишів. Про це 25 лютого під час прес-конференції Молодіжного Євромайдану заявила активістка молодіжного крила Тернопільської обласної організації партії "УДАР", член молодіжного Євромайдану  Зоряна Антонів. 
25 Лютого 2014 +Коментар | подобається

Для того, щоб закрити свій бізнес, у власників гральних автоматів є лише доба. Про це заявив керівник обласної громадської приймальні партії "УДАР" Андрій Літовчук на прес-конференції "Безпека тернополян, боротьба з гральними автоматами, забезпечення життєдіяльності міста", що відбулась 24 лютого у Тернополі. 
24 Лютого 2014 +Коментар | подобається

Сьогодні, 22 лютого, відбулося засідання Тернопільського прес-клубу, під час якого члени Штабу національного спротиву розповіли про ситуацію в місті, а начальники обласної та міської міліції Тернополя заявили, що правоохоронці готові долучитися до патрулювання міста.
22 Лютого 2014 +Коментар | подобається

22 лютого у Тернополі був проведений попереджувальний рейд-вимога до власників гральних закладів з вимогою  припинити свою діяльність. Ініціював рейд один із керівників Громадського порядку у Тернополі Андрій Літовчук.  
22 Лютого 2014 +Коментар | подобається

Для того, аби забезпечити громадський порядок, Тернопіль поділений на 13 секторів. У кожному секторі діє Громадський пункт охорони порядку. Їхні адреси:
20 Лютого 2014 +Коментар | подобається

Закликаємо усіх студентів, викладачів, працівників вишів Тернопілля терміново мобілізуватися для поїздки на Київ!
18 Лютого 2014 +Коментар | подобається

Тернопільська обласна організації партії «УДАР» закликає однопартійців-чоловіків, атакож усіх свідомих українців, терміново мобілізовуватися для поїздки в Київ на захистМайдану.
18 Лютого 2014 +Коментар | подобається

18 лютого у Тернополі відбулось Народне віче, під час якого члени Штабу національного спротиву закликали мешканців області негайно їхати до столиці.
18 Лютого 2014 +Коментар | подобається

17 лютого у християнському колегіумі імені Йосипа Сліпого відбулася виставка старовинних ікон, привезених із колекції жительки села Мирне , що на Підгаєччині. Відвідала виставку голова Виконавчого комітету Тернопільської обласної організації партії "УДАР", письменниця Наталка Михно.  
17 Лютого 2014 +Коментар | подобається

13 лютого біля Тернопільської ОДА відбувся всеукраїнський страйк "Не бійся, ти -українець!" Кількасот тернополян на годину  покинули своє робоче місце, аби висловити спротив проти злочинного режиму Януковича. 
13 Лютого 2014 +Коментар | подобається

09 лютого у Тернополі біля пам'ятника Степану Бандері відбулось вже традиційне Народне віче. Із подякою за терпіння у боротьбі за справедливість та закликом бути небайдужими до мешканців Тернопілля звернувся голова Тернопільської міської організації партії "УДАР", член Народної ради Тернопільської області Ігор Яворський. 

07 лютого відбулося засідання Тернопільського прес-клубу на тему: "Подробиці: Як виконком став народним виконавчим комітетом. Гроші Майдану. Останні рішення судів". Серед запрошених - голова Виконавчого комітету Тернопільської обласної організації партії "УДАР", заступник голови виконавчого комітету Народної ради Тернопільської області Наталка Михно. 

«Замість того,щоби розшукувати злочинців та підтримувати правопорядок у державі,  так звані правоохоронці покривають бандитів у своїх лавах», вважає народний депутат від «УДАРу», член комітету з питань національної безпеки та оборони Ігор Побер. 

Пунктуальність, чіткість, впевненість… Такими, напевне, й повинні бути справжні офіцери. Ті, в яких слово не розходиться з ділом, для котрих гідність та честь не пустий звук… Особливо зараз: коли в серці України розгорілася справжнісінька національно-визвольна війна, коли на барикадах гинуть люди, а спецпризначенці, що мали б захищати, катують, переслідують, залякають мирних мітингувальників… 

27 січня голові Тернопільської міської організації партії «УДАР», члену Штабу національного спротиву Тернополя Ігорю Яворському вручили повістку на допит. Вже вдруге.

Активісти молодіжного крила Тернопільської обласної організації партїі "УДАР" Дмитро Андрієшин, Зоряна Антонів та Юля Макогнюк подякували тернополянам  за активну громадську позицію та небайдужість: відео.  

Перш за все ми висловлюємо щире співчуття родинам загиблих активістів Євромайдану та підтримуємо жалобу за ними.

«Зараз у приміщенні Тернопільської облдержадміністрації депутати обласної ради розпочали прийом громадян. Інша частина депутатів – блокує кабінет голови ОДА Валентина Хоптяна. Майданівцям, яких спершу не впускали до будівлі, уже вдалось  прорватися всередину.» Про це  розповіла голова Виконавчого комітету Тернопільської обласної організації партії «УДАР», заступник керівника Штабу національного спротиву Тернополя Наталка Михно.  

  23  січня у Тернополі біля пам’ятника загиблим працівникам МВС зібралися ветерани та пенсіонери органів внутрішніх справ області для того, щоби вшанувати хвилиною мовчання загиблих працівників МВС та активістів Євромайдану, а також закликати тернопільських «беркутівців» не виконувати злочинних наказів та повертатися додому. Ініціював акцію пенсіонер органів внутрішніх справ України, підполковник міліції у відставці, активіст партії "УДАР" Ігор Кулик.  

23 січня у Тернополі оголосили день жалоби за активістами Євромайдану, відтак на Театральний майдан, де відбувається віче, постійно надходять люди. Активісти «УДАРу», в свою чергу, інформують громадян про найсвіжіші новини та закликають їхати до Києва.  

На події, що відбулися 19 січня біля стадіону «Динамо» у Києві, тернополяни відреагували активно.  Відтак сьогодні до столиці відправилося 2 автобуси з активістами, готовими захищати Майдан,а на щоденному інформаційному віче оголосили повну мобілізацію на Київ.

На діалог до Януковича  у Межигір’я Віталій Кличко їздив разом із братом Володимиром та ще 8 народними депутатами від фракції «УДАР».  Про це розповів народний депутат від «УДАРу» Ігор Побер.

     Кровавих подій біля стадіону «Динамо» можна було уникнути, - вважає генерал-лейтенант міліції у відставці, активіст партії «УДАР» Віталій Максимов. - Якби правоохоронці не перешкоджали мітингувальникам пройти до Верховної ради для проведення мирного мітингу, сутички б не було.       

05  січня у Тернополі відбулось Народне віче, на якому обрали трьох делегатів на перший Всеукраїнський форум Євромайданів.

  29 грудня на Театральному майдані у Тернополі відбулось Народне віче «Солідарність проти терору».  
29 Грудня 2013 +Коментар | подобається

27  грудня у Теребовлі, що на Тернопільщині, відбулось Народне віче, на якому  до громади міста звернулась голова Виконавчого комітету Тернопільської обласної організації  партії «УДАР», заступник керівника Тернопільського Штабу національного спротиву  Наталка Михно.
29 Грудня 2013 +Коментар | подобається

  Сьогодні, 10 грудня, голові Тернопільської міської організації партії «УДАР» Ігорю Яворському вручили повістку про виклик для участі у допиті у кримінальному провадженні 4473 щодо мирного мітингування біля Тернопільської облдержадміністрації.  
10 Грудня 2013 +Коментар | подобається

  «Передусім Революція свідомості тісно об’єднала не лише людей, а й опозиційні сили.» Про це заявила голова Виконавчого комітету  Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Наталка Михно на прес-конференції членів Штабу національного спротиву від опозиційних сил, що відбулась 10 грудня у Тернопільському прес-клубі.  
10 Грудня 2013 +Коментар | подобається

"Від імені Тернопільської обласної організації партії "УДАР" хочу подякувати тернополянам за активну громадську позицію. Не зважаючи на дощ, холод, а тепер уже й сніг і мороз люди не здаються, а з вірою в перемогу стоять на Театральному Євромайдані." Про це заявила сьогодні, 7 грудня, голова Виконавчого комітету Тернопільської обласної організації партії "УДАР" Наталка Михно.  

4 грудня перед тернопільськими мітингувальниками виступила підприємець, активістка Тернопільської обласної організації "УДАРу" Ольга Колос. 

    Пікет Тернопільської облдержадміністрації, що розпочався 2 грудня, продовжується.

2 грудня на Театральному майдані перед кількома тисячами тернополян виступила голова Виконавчого комітету ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка» Наталка Михно. Зокрема, від імені київських страйкарів вона подякувала жителям Тернополя за активну підтримку.

 Усі, хто зазнав утиску внаслідок участі у мітингах тернопільського Євромайдану,  або з цієї ж причини отримав повістку в суд, за безкоштовною юридичною допомогою можуть звертатися до юриста громадської приймальні Тернопільської обласної організації «УДАРу», яка знаходиться за адресою: м. Тернопіль, вул. Крушельницької, 39. Тел. (067) 151-43-47.
30 Листопада 2013 +Коментар | подобається

 28 листопада на тернопільському Євромайдані  відбулися збори депутатів рад усіх рівнів  від Тернопільської області.  Подяку за небайдужість та активну громадську позицію тернополянам висловила заступник голови  Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Наталка Михно.  
28 Листопада 2013 +Коментар | подобається

27 листопада в арт-клубі «Коза» відбувся брифінг оргкомітету тернопільського Євромайдану на якому виступив голова молодіжного крила Тернопільської міської організації партії «УДАР» Дмитро Андрієшин. 
27 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Зігрітися і випити чаю у своїй громадській приймальні тернопільських мітингувальників запрошує народний депутат від фракції "УДАР" Ігор Побер. 
27 Листопада 2013 +Коментар | подобається

  Сьогодні, 27 листопада, о 12 годині колона із близько шести тисяч студентів пройшла від Театрального майдану до адміністративного корпусу ТДМУ ім. І.Я.Горбачевсього, де відбувся мітинг.  
27 Листопада 2013 +Коментар | подобається

  Сьогодні, 19 листопада, у Тернополі невідомі розклеїли провокативні листівки проти «УДАРу». Текст листівки:
19 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Жителі України витрачають на товари та послуги до 80% від своїх доходів, тоді як у Європі - всього 30-40%. Згідно з дослідженням, за обсягом річних споживчих витрат Київ займає останнє місце серед  57 міст Європи, пише "Комерсант-Україна". 
19 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Тернопільська обласна організація «УДАРу» щиро вітає усіх спудеїв із міжнародним днем студента.  Бажаємо наснаги, аби впевнено йти до поставлених цілей, адже від успіху людини залежить успіх цілої країни. 
17 Листопада 2013 +Коментар | подобається

З 10 листопада в тернопільському кафе «Буфет» триватиме виставка малюнків «Україна - це Європа», ініційована Тернопільською «молодіжкою» «УДАРу». Переглянути роботи можна буде до 17 листопада. 
12 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Активісти Тернопільської обласної організації партії «УДАР» взяли участь у мітингу на підтримку європейського вибору України, що відбувся вчора, 07 листопада в Києві  під Верховною радою.
8 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Днями лідер Партії «УДАР» Віталій Кличко з трибуни Верховної Ради заявив, що балотуватиметься на майбутніх виборах Президента України в 2015 році.
8 Листопада 2013 +Коментар | подобається

   З ініціативи Тернопільського молодіжного крила партії «УДАР» 10 листопада в Тернопільському кафе «Буфет» відбудеться виставка малюнків на тему «Україна – це Європа». Переглянути роботи можна буде до 17 листопада. 
8 Листопада 2013 +Коментар | подобається

 Ціни на овочі борщового набору станом на 1 листопада 2013 року перевищують минулорічні у 3,1 разів. Такі дані оприлюднили  аналітики «АПК-інформ: овочі та фрукти». 
5 Листопада 2013 +Коментар | подобається

На зарплати вчителів не вистачає 2 мільярдів гривень. Про це заявив заступник голови Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Романюк під час виступу на парламентських слуханнях "Доступність та якість загальної середньої освіти: стан і шляхи поліпшення".
29 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

  Сьогодні вночі, 25 жовтня, в селі Струсів Теребовлянського району та у самій Теребовлі, що на Тернопільщині, вандали розбили пам’ятники Степану Бандері.
25 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

   «Хочу в Європу», «Я бачу Україну в Європі», «Тернопіль за Європу!»… Саме такими думками ділилися  тернополяни на символічній стіні під час акції «Україна – це Європа», яка відбулася вчора, 17 жовтня, на Театральному майдані Тернополя. Ініціювало захід Тернопільське молодіжне крило партії «УДАР Віталія Кличка». 
18 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

   Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день боротьби з бідністю. Та українцям, на жаль, останніх три роки «святкувати» доводиться ледь не щодень.    
17 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

Допоки партія влади годує український народ обіцянками про «пакращення», справедливість та добробут у кожній сім’ї, партія «УДАР Віталія Кличка» відстоює інтереси народу.
15 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

12 жовтня активісти Бережанської районної та молодіжної організацій  партії «УДАР» упорядкувала територію біля Хреста скорботи і слави на вершині гори Лисоні, що на Бережанщині. 
14 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні, 8 жовтня, тернопільська «молодіжка» спільно з інформаційно-аналітичним порталом «СОРОКА» (soroka.ternopil.ua.) розпочала конкурс «Україна – це Європа».

  На будівництво доріг уряд затвердив 214 мільярдів гривень, за використання яких ніхто не звітуватиме перед громадськістю.  
30 Вересня 2013 +Коментар | подобається

  Народний депутат України Ігор Побер взяв участь у круглому столі, що відбувся 27 вересня, в приміщенні Тернопільської облради. Тема для обговорення: «10-а Ялтинська щорічна зустріч (YES) – українські євро-перспективи».  
30 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Депутати від «Партії регіонів»  вимагають забезпечити їхню безпеку у сесійній залі і загородити журналістів екранами. Зокрема, голова фракції Олександр Єфремов заявив: «Депутати бояться, що їм на голову звалиться або фотоапарат, або кінокамера. Тому я б попросив вас, колеги, бути більш поважними до тих людей, з якими ви працюєте. І не піддавайте їхні життя ризику».
20 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні, 18 вересня, депутати Верховної Ради України голосували за проект Постанови про впровадження мораторію на закриття навчальних закладів системи загальної освіти, розташованих у сільській місцевості (№2367).  Фракція «УДАР» у повному складі підтримала проект Постанови. Втім оскільки «За» проголосувало лише 186 нардепів,  рішення не прийняли. 
18 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Тернопільський обласний Форум Молодіжного крила політичної партії «УДАР Віталія Кличка», що відбувся 7 вересня, можна вважати успішно завершеним! До Тернопільського драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка, де проводився Форум,  з’їхалось  більше двохсот ударівців. Гостей Тернопіль приймав  із Києва, Ужгорода, Рівного, Чернігова, Вінниці, Івано-Франківська та усіх райцентрів Тернопілля.
9 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Тернопільський обласний Форум Молодіжного крила політичної партії «УДАР Віталія Кличка», що відбувся сьогодні, 7 вересня, можна вважати успішно завершеним!
7 Вересня 2013 +Коментар | подобається

  Програма Тернопільського обласного Форуму Молодіжного крила партії «УДАР Віталія Кличка»  
5 Вересня 2013 +Коментар | подобається

7 вересня 2013 року о 12 годині в Тернопільському драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка відбудеться Тернопільський обласний форум молодіжного крила партії «УДАР Віталія Кличка».
3 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Впродовж першого півріччя 2013 року Інститут масової інформації зареєстрував 103 випадки перешкоджання роботі журналістів . В той час як торік подібних випадків було лише 37. Така статистика свідчить  лише про одне: влада боїться правди.
3 Вересня 2013 +Коментар | подобається

  Зима 2014 року може стати для українців справжнім «холодомором». Про це свідчить надане урядом доручення НАК "Нафтогаз України" забезпечити негайне обмеження постачань газу  до технологічного мінімуму підприємствам, що виробляють теплову енергію. Дане рішення «Нафтогаз» прийняв у зв’язку із заборгованістю за спожитий газ, що становить більше 17,4 мільярдів гривень.
3 Вересня 2013 +Коментар | подобається

    7 вересня 2013 року о 12 годині  в Тернопільському драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка відбудеться Тернопільський обласний форум молодіжного крила партії «УДАР Віталія Кличка».
2 Вересня 2013 +Коментар | подобається

  Про роль молоді в світовому українстві, а також про перспективи розвитку нашої держави делегатам із 23 країн розповідали на форумі молодіжних організацій діаспори, що відбувався у Тернополі 26 серпня. Представники партії УДАР Андрій Копачівський та Дмитро Андрієшин також відвідали форум.
30 Серпня 2013 +Коментар | подобається

Було б неправдою казати, що хтось не чекає на прихід канікул, що для когось це небажаний час. І не тому, що ми не полюбляємо навчатися, а тому що всі хочуть інколи відпочивати. Але як часто нам не хочеться йти до школи! Уроки, короткі перерви, щоденники, домашні завдання, контрольні роботи….. Як часто ми рахуємо хвилини до дзвінка на перерву або з нетерпінням чекаємо канікул. Ці відчуття знайомі усім, хто не вчиться у « Школі Успіху».
19 Серпня 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні, 7 серпня, в офісі ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка» відбулася нарада голів районних організацій, а також голів районних молодіжних організацій з керівництвом обласної організації УДАРу. Під час наради підбили підсумки по діяльності районних організацій за останній квартал, а також обговорили підготовку до старту президентської виборчої кампанії.

43% українців вважають, що сфера освіти  корумпована. Про це заявили спеціалісти Transparency International у співпраці  з членами Gallup Association, котрі нещодавно провели дослідження, спрямоване на визначення рівня  корупції в Україні. 

Футбольний матч – реванш, що відбувся  27 липня між командою журналістів «Кореспондент» та командою «УДАР», закінчився поразкою останніх. Із рахунком 9:6 перемогли «акули пера». 

Збірна тернопільських  журналістів «Кореспондент» вимагає в «ударівців» реваншу!

Вже п'ять років  Україна  залишається однією із найбільш ризикованих для інвестування країн, а за останні два роки рівень довіри інвесторів до української економіки опустився до катастрофічно низького рівня: на основі опитування інвесторів індекс інвестпривабливості України, що розраховує Європейська бізнес-асоціація, опустився за два роки з 3,39 балів до 2,16 з 5 можливих.

    Вчора у тернопільському ФОК відбувся футбольний матч між збірною журналістів «Кореспондент» та командою «УДАР».  Із рахунком «10:7» перемогли останні. 

Не зважаючи на те, що Світовий банк в рамках проекту «Покращення автошляхів та безпеки руху» в Україні щорічно виділяє кількасот мільйонів доларів,  понад 170 тисяч кілометрів автомагістралей потребують реконструкції та ремонту. А в рейтингу Світового банку за якістю доріг Україна посідає 137 позицію із 144. Куди зникають гроші? Невже за виділені кошти не можливо привести до ладу українські автошляхи?

До громадської приймальні народного депутата України Ігоря Побера постійно надходять звернення із проханням допомогти. Так на початку червня до Ігоря Миколайовича звернулися мешканці будинку №7, що на вулиці Братів Бойчуків у Тернополі, із проханням посприяти у вирішенні ситуації, що склалася.

17 липня у спортзалі  ФОК,  о 18 годині відбудеться футбольний матч між командою «УДАР» однойменної політичної партії та збірною тернопільських журналістів «Кореспондент». 

Відтепер козівчани матимуть змогу звернутись до громадської приймальні народних депутатів України Валентина  Наливайченка та Ігоря Побера, не виїжджаючи з Козови. 12 липня до районного центру приїхав пан Наливайченко, аби відкрити громадську приймальню. Після спільної молитви офіс посвятили.

  Я прожила зі своїм чоловіком у громадянському шлюбі майже 20 років. У нас є спільна дитина. Звісно, що за весь  цей час ми придбали певне майно, при чому немало. Але нещодавно мій чоловік помер. Після його смерті відкрилася спадщина на спільне набуте майно. Коли ж я звернулася до нотаріальної контори з метою оформлення спадщини,  зіткнулася із труднощами, пов’язаними із тим, що відносини з чоловіком не були офіційно зареєстровані. Що робити?    ГАННА.  Зборівський район.  

 Результати дослідження Барометр світової корупції (Global Corruption Barometer) від Transparency International і Gallup International Association, показують, що кожен третій українець готовий вийти на вулицю для боротьби із корупцією. 

  Катастрофічна нестача коштів у бюджеті спричинила масове призупинення Держказначейством платежів місцевим бюджетам. Ця проблема замовчується, але правди вже не можна приховати. Не виключено, що  така ситуація створюється штучно – для того, щоб перевести місцеві бюджети на обслуговування у кілька обраних комерційних банків. Про це заявив народний депутат України Ігор Побер.

Про свій життєвий шлях та перепони, які траплялись  на ньому, тернопільській молоді розповів Віталій Максимов – гість п’ятої  лекції «Школи УДАРу», яка відбулася  27 червня.  
30 Червня 2013 +Коментар | подобається

Тернопільська обласна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» вітає усіх краян із Днем Конституції України!
28 Червня 2013 +Коментар | подобається

 Цікаво,  чи знають ті, хто так яро відстоює тандем із Митним союзом, що підприємці малого та середнього бізнесу Білорусі закликають свій уряд вийти з нього?  Так 25 червня вони організували «попереджувальний страйк», щоби виразити своє невдоволення. А з 1 липня білоруські  підприємці готові почати масштабні акції протесту, піти у відпустку, припинити сплату податків, якщо вимоги нових технічних регламентів Митного союзу  не вдосконалять.  
27 Червня 2013 +Коментар | подобається

Нардеп Ігор Побер знає, як Тернопільській обласній раді вийти зі штопора Головний «ударівець» Тернопільщини Ігор Побер уже півроку відпрацював у Верховній Раді. Там він завжди на передовій: коли потрібно блокувати трибуну чи цілодобово чергувати – один з перших. Про політичні розклади у парламенті та на його рідній Тернопільщині читачам «Номер один» розповів нардеп.
26 Червня 2013 +Коментар | подобається

Ініційована тернопільським молодіжним крилом «Школа УДАРу» продовжує знайомити із успішними особистостями Тернопілля. Гостем наступної лекції «УДАРної школи»  стане Віталій Максимов. 
21 Червня 2013 +Коментар | подобається

     Мильна опера з запрошенням лідерів фракцій на Банкову – політична технологія. Влада вигадує штучні конфлікти для того, щоб  відволікти увагу суспільства від своїх фіаско, зокрема, від провалу у напрямку євроінтеграції.  Про це заявив народний депутат України Ігор Побер.  
20 Червня 2013 +Коментар | подобається

 Сьогодні, 19 червня, Верховна Рада розглядала постанову про надання Чорткову статусу міста обласного значення.  Після обговорень та суперечок,  через брак голосів постанову все ж не прийняли. За дане рішення проголосувало 155 депутатів, проти – 2, утрималось – 27 і не голосувало 184 депутати.
20 Червня 2013 +Коментар | подобається

  Україна посіла перше місце в світі за кількістю легальних мігрантів до ЄС, про це заявила Єврокомісія з питань міграції та притулку на 4-тій щорічній доповіді.
19 Червня 2013 +Коментар | подобається

  Сьогодні, 17 червня, відбулося засідання Виконавчого комітету ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка».  
17 Червня 2013 +Коментар | подобається

Не пощастило цьогоріч абітурієнтам, адже вступити до вишу відтепер буде ще складніше.Уряд регіоналів всупереч партійним зобов’язанням під час останніх виборів  скоротив держзамовлення у вишах нижче законодавчого визначеного мінімуму. Натомість Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Українська асоціація студентського самоврядування» засудила постанову Кабміну (№362) про затвердження держзамовлення на фахівців, як таку, що не відповідає вимогам Закону «Про вищу освіту». Не дивно, адже в результаті було скорочено держазамовлення на більш як 40 тисяч місць.
10 Червня 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні фракції опозиції "УДАР", "Батьківщина" та "Свобода" знову блокували парламент, щоб не дати  ухвалити рішення, які вигідні лише Партії регіонів.

Із проблемами юридично характеру кожен із нас, мабуть, хоч раз у житті та й стикався. Ті ж, хто ще не знають, хто така Феміда - або добре вивчили закони, або просто неймовірні щасливчики. Тим не менше, для більшості громадян вирішення питань правового характеру є проблемою і добряче б’є по гаманцю. Саме тому 3 травня 2012 партія «УДАР»  створила громадську приймальню, де кваліфіковані юристи уже більше року не лише безкоштовно надають консультацію, а й допомагають у вирішенні правових питань.

Позмагатися за звання найспортивнішої, найкмітливішої та найдружнішої сім’ї  зможуть усі   бажаючі  на «Сімейних перегонах», що відбуватимуться 15 червня у місті Збараж і 16 червня –у Кременці о 15 годині.

 «Газовий дует» зі «старшим братом» нашій владі, здається, до вподоби, адже   нещодавно прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив, що газовий контракт із Росією не можна розірвати у  судовому порядку : "… на думку експертів і юристів, внаслідок зради попереднім керівництвом держави національних інтересів, контракт складений настільки вигідно для Росії і настільки не вигідно для України, що розірвати його іншим методом, ніж переговорним, не вбачається можливим". Дивно,  адже кільком країнам уже вдалос ь добитись зниження ціни на газ саме через зал суду.

 Чергове пАкращення!  Голова Укравтодору Євген Прусенко заявив, що найближчим часом потрібно удвічі підняти акциз на дизельне паливо і бензин, інакше  Укравтодор може відмовитися від будівництва нових масштабних об'єктів інфраструктури на  користь збереження наявної мережі доріг. Тим не менше так званий ямковий ремонт на дорогах державного значення буде  завершений до кінця травня, а на дорогах місцевого значення - до кінця червня. Також пан Євген додав, що для приведення  дорожньої мережі в належний стан необхідно протягом 10 років вкладати 40-50 млрд. гривень на рік. Звісно, не зі своєї ж кишені – водії допоможуть. 
21 Травня 2013 +Коментар | подобається

«Насамперед допомагатиму тим, хто сам собі допомогти не може»,  – таку ціль поставив перед собою Віталій Ломакович перед стартом благодійного проекту «Допомогти ближньому».  Меценат залишається вірним йому і тепер.
30 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Жодна із проблем, з якими під час прийому до народного депутата України Ігоря Побера зверталися мешканці Тернопілля, не залишилась поза його увагою. 
24 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

SOS! За даними Держстату України, у 2012 р. українці витратили на алкоголь та цигарки більше, ніж на освіту та одяг:  витрати на алкоголь, цигарки і наркотики склали 76,1 млрд. грн. (7,7%), на одяг і взуття — 65,3 млрд. грн. (6,6%), на охорону здоров’я — 46,4 млрд. грн. (4,7%). І це не просто цифри, ми – деградуємо! В рік українець споживає 15,6 літрів чистого спирту.  Попереду нас молдавани (1 місце — 18,2 л на людину), чехи (16,4 л), угорці (по 16,2 л) і росіяни (по 15,7 л).
25 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Пленарний тиждень  завершився, але як же без ексцесів? Вочевидь, «регіонали»  згадали, що давненько  не «грали на піаніно» і вирішили розім’яти пальці 17 квітня під час чергового засідання, де «Регіони» знову були піймані на «кнопкодавстві». А наступного дня солідарно із ними  чужими картками голосували ще й комуністи. Не зважаючи на фотопідтвердження порушень  та вимоги опозиції переголосувати законопроекти, прийняті незаконним чином, спікер Володимир Рибак оголосив пленарне засідання закритим. 
21 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Міф про те, що жінка не спроможна  успішно керувати підприємством, можна сміливо розвіяти. Ользі Колос – директору ТОВ НВФ «Інтеграл» це чудово вдається. Саме вона і стала гостею уже традиційної «Школи УДАРу», започаткованої молодіжним крилом партії. Зустріч із пані Ольгою  відбулась 11 квітня на «Інтегралі», де вона не просто розповіла про принципи роботи підприємства , а й показала це наочно. 
21 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Не зважаючи на те, що влада затято стверджує про покращення рівня життя українців, станом на 1 квітня 2013 р. в Держслужбі зайнятості було зареєстровано 571 тисяча безробітних. Це більше, ніж усе  населення Миколаєва і на 40 тисяч більше, ніж торік.
17 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

13-14 квітня на штучних майданчиках Тернополя за «Кубок чемпіонів » змагалось 17 футбольних команд. Після запеклого протистояння  перемогу здобула команда «Родина». «Срібло» виборола команда «Удар» молодіжного крила партії.  «Бронзовими» призерами стала команда «Ватра». Чемпіонат відбувся з ініціативи учасника молодіжного крила «УДАРу Віталія Кличка» Дмитра  Андрієшина.
16 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Майбутнє за молоддю. Тож пан Табачник вирішив, що аби воно було «таким як треба», молодь має бути свояцька. Тому на  Загальних зборах Студентської ради Києва, що відбулись у лютому, на посаду координатора ради «підсунув свою людину» - студента Артема Нікіфорова. Те, що більшість підтримувала цілком іншу кандидатуру, пана міністра навряд чи цікавило. Така позиція викликала обурення у Європейського союзу студентів (що об'єднує 47 національних союзів студентів з 39 країн) , котрий засудив спроби української влади нівелювати принципи студентського самоуправління під час вибору координатора Студентської Ради Києва.  
11 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

7 квітня, на позачергову акцію протесту «Вставай,Україно!», що відбулась у Києві, з’їхалось близько 20 тисяч громадян. Активістів «УДАРу» було чи не найбільше, адже  вони приїхали на акцію з усіх регіонів України. Не зважаючи на заборони та погрози інспекцій ДАІ, котрі, вочевидь, отримали «зверху» постанову «не пускати!», до столиці прибули й активісти із Тернопільщини, аби підтримати опозицію та висловити свій протест.
9 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Виявляється, наша нація  вкрай економна. За день українець споживає трішки більше 100 грамів хліба (це навіть менше, аніж у блокадному Ленінграді) , в місяць тратить  аж 8 гривень на бензин і 9 на «харчування поза домом».  Це ж маячня, подумаєте ви. А от влада вважає інакше. 
9 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Останні події, що відбулися у Верховній Раді, точніше поза її межами,  спонукали опозиціонерів  до радикальних дій. Вчорашнє засідання «регіоналів» на Банковій стало останньою краплею . Тож завершальний етап акцій  протесту «Вставай,Україно!»  відбудеться у  Києві, 7 квітня. Розпочнеться вона  о 14 годині в парку імені Шевченка. 
6 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Українська освіта сьогодні переживає далеко не найкращі часи. За дивним співпадінням  часи ці розпочались рівно із початком «міністрування» Дмитра Табачника. На цей раз він хоче «різати» викладачів. Національним планом дій на 2013 рік передбачається збільшення кількості студентів на одного викладача, що може призвести до скорочення педагогічних працівників у 1,5 – 2 рази. Про це повідомила голова комітету освіти і науки Лілія Гриневич.
30 Березеня 2013 +Коментар | подобається

Жителі Тернопілля вкотре довели: коритись антидержавному режиму вони не збираються! Підтвердження тому – кількатисячна громада, яка, не зважаючи на негоду, прийшла вчора на акцію протесту «Вставай,Україно!» Проспект Степана Бандери, звідки розпочиналась піша хода, замайорів різнобарвними прапорами опозиційних партій,  на початку колони  – розкинувся кількаметровий національний стяг. Із закликами «Банду геть!» та «Слава Україні!» тернопільська громада  на чолі із  народними та місцевими депутатами рушила до пам’ятника Степану Бандері. 
30 Березеня 2013 +Коментар | подобається

Громадськість міста обурена! Прийняте 27 березня  окружним адміністративним судом рішення про обмеження проведення акції протесту «Вставай,Україно!», не лише грубо порушує Конституцію, а й ущемляє права громадян. Усі, хто незгідний із «вироком», зібрались вчора о 12 годині в приміщенні облради на громадські слухання, де обговорили ситуацію.
29 Березеня 2013 +Коментар | подобається

У середу, 27 березня,  Тернопільський окружний адміністративний суд розглянув позов Тернопільської облдержадміністрації до опозиційних партій «УДАР Віталія Кличка», «Батьківщина» та «Свобода» щодо акції протесту «Вставай, Україно!»
28 Березеня 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні, 27 березня,  о 15.00  годині  відбудеться судове  засідання щодо розгляду позову Тернопільської обласної державної адміністрації  Тернополя до опозиційних партій  «УДАР Віталія Кличка», «Батьківщина» та «Свобода». Причиною позову слугує акція протесту «Вставай,Україно», що має відбутись 29 березня на площі біля пам’ятника Степану  Бандері. 
27 Березеня 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні українці святкують Міжнародний день рідної мови. Тільки от рідною для багатьох із них є далеко не українська.  Більшість  жителів східних регіонів та Криму  «солов’їну» чують хіба по телебаченню чи радіо, та й того,не завжди. Але нічого дивного у цьому немає, адже російською мовою в Україні видається понад 60% сумарного тиражу газет, 83% – журналів та продається близько 87% книг. Для того, аби українське слово стало доступнішим для жителів Півдня, партія «УДАР Віталія Кличка» розпочала проект «Західна Україна - Криму». Його старт та шляхи реалізації обговорили на прес-конференції, що відбулась сьогодні у прес-клубі ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка».
21 Лютого 2013 +Коментар | подобається

 «Допомогти  ближньому» - моральний обов’язок  кожного із нас, особливо, коли людина залишається із недугою  сам на сам. Саме поміч потребуючим  і стала метою  однойменного проекту, ініційованого благодійним фондом «Мрії збуваються» та ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка». В його рамках здійснювалась допомога спеціальним медичним обладнанням людям з особливими потребами, людям похилого віку, а також підтримка соціально-лікувальних закладів. Кілька місяців плідної праці дали свої результати. Саме про виконану роботу і розповідали організатори проекту французьким та українським партнерам ЮНЕСКО на прес-конференції, що відбулась вчора у прес-клубі ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка».  
15 Лютого 2013 +Коментар | подобається

Дата:14 лютого 2013 року (четвер), 11:00 год. Адреса: прес-клуб Тернопільської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», вул. Микулинецька 3 а, офіс 304.
12 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  Народного депутата України Ігоря Побера  фракції «УДАР Віталія Кличка» делегувала до Комітету з питань національної безпеки і оборони. Поряд з ним Тернопільщину у ньому представлятиме  Іван Стойко.  

  «УДАРівець» Ігор Яворський та «БЮТівець» Андрій Артимович зняли свої кандидатури з проміжних довиборів до Тернопільської міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №27 на користь «свободівця» Михайла Сиротюка. Відповідну заяву 17 січня під час прес-конференції в Українському домі «Перемога» зробили народні депутати України від Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Побер, ВО «Свобода» Олексій Кайда та ВО «Батьківщина» Василь Деревляний. Свою підтримку Михайлові Сиротюку висловила також обласна організація «Фронт змін».  

В п'ятницю, 4 січня, відбулися збори Тернопільської міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Головним питанням зборів стало висунення кандидата у депутати до Тернопільської міської ради на проміжних виборах 3 лютого цього року. 

Як повідомляє прес-служба тернопільського «УДАРу», після місячної мовчанки міського голови С. Надала, нарешті студентство міста отримало від нього відповідь.

  Відтепер про тернопільську команду політичної партії «УДАР», її діяльність, нові акції та заходи можна дізнатися у найпопулярнішій соціальній мережі Східної Європи – «Вконтакте»   
27 Грудня 2012 +Коментар | подобається

Прес-служба Тернопільської обласної організації партії «УДАР» повідомляє, що 25 жовтня на бульварі імені Тараса Шевченка, 23 стався неприємний інцидент, а саме о 12.30 невідомими особами поширювалися матеріали передвиборчої агітації на користь ВО «Свобода» та висунутих нею кандидатів у народні депутати України та проти Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» (газета «Народний трибунал» без будь-яких вихідних даних і газета «Галицько-волинський вісник»).
25 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

У виборчій кампанії-2012 залишилося зробити вирішальний ривок до фінішу. До важливого етапу підійшла і робота громадської експертної мережі «Спільна дія», якуініціював кандидат у народні депутати від партії «УДАР», місцевий підприємець імеценат Олег Ваврик.
23 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Малюкові моєї знайомої лише сім місяців, а вона вже переймається тим, що в дитсадках поруч із їхнім будинком нема вільних місць, а щоб знайшлося одне — потрібно заплатити кількасот умовних одиниць. Знайома вихователька бідкається, що доводиться позичати в Сірка очей, повідомляючи батькам, що на те інше обладнання для дітей потрібно здати гроші.
16 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Чим ближче до 28 жовтня, тим бруднішими стають передвиборні перегони. Опоненти кандидатів по одномандатних мажоритарних округах від політичної партії «УДАР Віталія Кличка» не гребують нічим у боротьбі за голоси електорату: поливають брудом у мас-медіа, фальсифікують кримінальні справи, залякують рідних... Яким же великим має бути страх втратити владу й програти, щоб опуститися до такої підлості? 
16 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

За свідченням літописів, знищення Запорізької Січі відбулося у 1775 році. Саме тоді козаки виїхали за Дунай у політичну еміграцію і взяли з собою образ Пресвятої Покрови. Тому 14 жовтня з часів Незалежності України відзначається як День українського козацтва. Окрім того, свято Покрови стало ще й днем заснування Української Повстанської Армії.
15 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Партія влади через підконтрольні структури продовжує чинити шалений тиск на кандидатів від партії «УДАР Віталія Кличка» по всій Україні. На Тернопільщині – після того, як результати соціологічних досліджень визначили його лідером передвиборчого рейтингу – об’єктом політичного переслідування став кандидат у народні депутати по 164-му округу Віталій Ломакович. Одразу з кількох неофіційних джерел йому стало відомо, що проти нього порушено кримінальну справу за ст. 191 КК України.
15 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Велелюдно учора ввечері було на Театральному майдані в Тернополі. Люди різного віку — від найменших до зовсім стареньких — зійшлися, аби побачити й почути одного із найшановніших українців, лідера партії «УДАР» Віталія Кличка.

Упродовж двох днів, 26-27 вересня, у Тернополі відбувалось захоплююче дійство — другий «Бібліофест». Це єдиний в Україні фестиваль, спрямований на популяризацію бібліотечної системи, заохочення відвідувань книгозбірень і читання загалом, що відбувається напередодні професійного свята бібліотекарів.
26 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Ви знали, що колись у стінах нашої Тернопільської міської центральної бібліотеки діяла підпільна читальня для вояків УПА? Під покровом ночі, кажуть, ризикуючи життям, юні відчайдухи тамували там спрагу українського слова. І воно додавало їм сил, мужності, впевненості, вчило терпінню та мудрості на нелегкій стежині боротьби за правду, за незалежність України. «Книга ─ це могутня зброя», ─ писав Василь Сухомлинський.
25 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Ігор Побер – відома і шанована в Тернопіллі особистість. Більшість громадян краю знають його, як авторитетного спортсмена і фахового чиновника. Упродовж останніх років він досягнув вагомих результатів, працюючи на політичній ниві.
25 Вересня 2012 +Коментар | подобається

На початку вересня в домівки багатьох мешканців краю завітали інтерв’юери громадської експертної мережі «Спільна дія», які запрошували бажаючих стати експертами та дати відповіді на хвилюючі питання пов’язані з виборами. 
19 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Діти – майбутнє України! Ці слова можна почути від багатьох, ось тільки одиниці роблять щось, аби це майбутнє справді було здоровим, щасливим, освіченим, аби мало де проводити свій вільний час та розвиватися фізично. Більшість тільки декларує свої бажання та спокійно спостерігає за тим, як малеча часто калічиться на поламаних турніках і гойдалках ще радянських дитячих майданчиків. Всі вони вже дано перетворилися на металобрухт.
10 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Унікальний дитячий майданчик 27 серпня урочисто відкрили у дворі багатоповерхівки, що на вулиці  Злуки, 29. Компактний та естетично вишуканий, він припав до вподоби і дітлахам, і дорослим, адже об’єднує чимало спортивних снарядів і пристроїв, тенісний стіл, баскетбольний кошик, брус тощо.
28 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Кандидат у народні депутати від партії «УДАР» по одномандатному виборчому округу №164 Віталій Ломакович в ексклюзивному проекті «Тернопільської липи» – «21-ший День Незалежності» – розповів про своє шляхів розвитку економіки, громадянського суспільства в Україні.
27 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Активіст партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Калита зустрівся із головою ТМО Товариства Червоного Хреста Тетяною Лех та іншими працівниками цієї організації. 
22 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Так вважає кандидат у народні депутати України Віталій Максимов, який цього тижня уже провів ще чотири зустрічі з виборцями. Спілкування відбувалось у трудових колективах обласних філій “Укртелекому” і “Райффайзен Банку Аваль”, а також у Тернопільському перинатальному центрі та в обласній раді профспілок. Люди пам’ятають про міліцейське минуле генерал-лейтенанта Максимова і часто ставлять запитання, пов’язані саме з правоохоронною діяльністю. 
22 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Віталій Ломакович, кандидат у народні депутати від партії «УДАР», розпочав свій бій за Україну в 164 одномандатному виборчому окрузі. 17 серпня він ознайомив представників мас-медіа зі своєю передвиборчою програмою.
20 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Кандидатом у депутати до Верховної Ради по одномандатному мажоритарному округу №164 (Збаразький, Лановецький, Підволочиський, Шумський райони, частина Кременецького району) зареєструвався фінансист із великим досвідом управлінської роботи та успішної реалізації проектів у різних сферах бізнесу, наш земляк, член партії «УДАР» Віталія Кличка Віталій Ломакович.
13 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Засідання Тернопільського прес-клубу на тему «Настав час УДАРу. Про результати Х з’їзду» відбулося 7 серпня і було присвячене Х з’їзду Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

Умови життя неповносправних та людей з особливими потребами як гостра соціальна проблема української реальності – такою була тема прес-конференції, що відбулася 16 липня у Тернопільському прес-клубі. Участь у заході взяли також головна медична сестра Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Тетяна Магера, директор Тернопільського обласного відділення Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО Віталій Семенюк та представник Тернопільського обласного благодійного фонду «Мрії збуваються» Віталій Ломакович.

За сприяння Віталія Максимова та Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» 14 липня у палаці спорту «Текстильник» відбувся Всеукраїнський турнір зі станової тяги серед юнаків, жінок та чоловіків. У змаганнях взяли участь близько 150 спортсменів із 7 областей України.

Активісти ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка» сьогодні, 5 липня, вийшли під стіни Тернопільської облдержадміністрації і взяли участь у мирній акції протесту проти прийняття Закону України «Про засади держаної мовної політики».

Вчора, третього липня, відбулося урочисте нагородження команд – учасників Чемпіонату з дворового футболу.  Побували на церемонії нагородження і активісти ТОО ПП «УДАР», яка активно долучилася до проведення даного дійства.

До громадської приймальні політичної  партії «УДАР» за юридичною консультацією, що знаходиться на вулиці Крушельницької, 39 (ІІ поверх), звернулася громада села Настасів Тернопільського району
24 Травня 2012 +Коментар | подобається

Двадцятого травня Кременець гучно  відсвяткував своє 785-річчя. Саме стільки часу пройшло від першої писемної згадки про м. Кременець: «Благословен єси, о древній Кремінь-граде – землі окраса, Духа благодать». З нагоди свята міська влада підготувала чимало сюрпризів для городян та жителів міста у вигляді культурно-мистецьких та спортивних заходів.
22 Травня 2012 +Коментар | подобається

Днями в приміщенні Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Віталія Кличка відбулась прес-конференція на тему «Два роки Януковича – Азарова: в кого покращилось життя?». 
5 Березеня 2012 +Коментар | подобається

За книгою Наталки Михно знімуть фільм про найвідомішу історичну постать Тернопільщини – князя Василька 

  З 17 по 25 грудня у місті Ланівці, на базі загальноосвітньої школи №1, відбувся турнір з футзалу пам’яті відомого футболіста Олександра Урбана. У змаганнях взяли участь 16 команд з Тернопільської та Хмельницької областей.   
30 Грудня 2011 +Коментар | подобається

  Кандидати від партії "УДАР Віталія Кличка" перемогли на дочасних виборах сільських голів. 11 грудня відбулися дочасні вибори сільських голів у селах Гайворонка Теребовлянського району і Зарубинці Підволочиського району. У Гайворонці переміг кандидат від партії "УДАР Віталія Кличка" Богдан Мацала. У Зарубинцях – кандидат від партії "УДАР" Богдан Лабатюк.   
12 Грудня 2011 +Коментар | подобається

11 грудня у селах Гайворонка Теребовлянського району і Зарубинці Підволочиського району Тернопільської області відбуваються дочасні вибори сільських голів.
11 Грудня 2011 +Коментар | подобається

 З ініціативи Тернопільської обласної молодіжної організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи)Віталія Кличка» і підтримки авторки книги Наталки Михно, буде проведено благодійну акцію: «Книгу у кожен районний центр Тернопільської області для бібліотек, навчальних закладів і дитячих садочків».
11 Грудня 2011 +Коментар | подобається

Члени тернопільського «УДАРу» взяли участь в обговоренні Закону про вибори
22 Листопада 2011 +Коментар | подобається

22 листопада Україна відзначає День свободи.
22 Листопада 2011 +Коментар | подобається

Тернопільська обласна молодіжна організація Політичної партії «УДАР(Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» створила скриньку довіри!
21 Листопада 2011 +Коментар | подобається

Інформаційний вісник Тернопільської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»  
18 Листопада 2011 +Коментар | подобається

Уже третій місяць успішно функціонує офіс Теребовлянської районної організації ПП «УДАР Віталія Кличка».  
4 Листопада 2011 +Коментар | подобається

Тернопільська обласна молодіжна організація Політичної партії «УДАР (Український Демократичний  Альянс за Реформи) Віталія Кличка»  
4 Листопада 2011 +Коментар | подобається